Głosowanie.

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

Który film wybierasz

Kobieta diabeł
3
33%
Czysta formalność
3
33%
Mania wielkości
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie.

#101

Postautor: Suchy Wilk » 04 wrz 2017, 20:41

Hornet pisze:Będąc precyzyjnym, pierwszy o Kedi wspomniał Zasumitra, ja tylko podałem lokalizację, ale temat mogę założyć.[

Chodzą słuchy, że jesteście tą samą osobą.

Hornet pisze:Hmmm. Mam pewien dylemat, bo nie jestem pewien, gdzie jest "tu obok" (rozumiem, że miał Pan na myśli dział filmy?), a także w jakiej formule działa u Was klub filmowy. Film będzie dyskutowany tutaj, czy w tym nowym temacie dedykowanym właśnie jemu?

Obok - na subforum "Klub Filmowy" - w temacie dedykowanym. Jeśli będą chętni i obejrzą, to wpiszą się tam; tutaj się tylko proponuje i użera z niesfornymi klubowiczami.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie.

#102

Postautor: Hornet » 05 wrz 2017, 19:59

Suchy Wilk pisze:Chodzą słuchy, że jesteście tą samą osobą.


Proszę Pana...

Myślę, że jest Pan sceptyczny, wobec tych ich insynuacji i ich źródła.

[/quote="Suchy Wilk"]Obok - na subforum "Klub Filmowy" - w temacie dedykowanym. Jeśli będą chętni i obejrzą, to wpiszą się tam; tutaj się tylko proponuje i użera z niesfornymi klubowiczami.[/quote]

Zakładam temat w takim razie. Poinformuję Larisę, Kingę i Zasumitrę, jeśli uda mi się ich "złapać" na FW, bo trochę słabo oglądać we dwóch...

Jest niewielki problem, mianowicie film został zablokowany w miejscu, w którym poprzednio był dostępny, czyli tutaj:
https://fili.tv/film/kedi-sekretne-zyci ... 2016/10823

Obecnie jest dostępny tutaj:
https://zalukaj.com/zalukaj-film/27274/ ... 2016_.html

PS
Przepraszam za ewentualne błędy w edycji BBCode, jakiś czas z niego korzystałem i muszę sobie odświeżyć tę umiejętność.
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Głosowanie.

#103

Postautor: Cham Solo » 06 wrz 2017, 21:18

Suchy Wilk pisze:Raz, dwa, trzy, próba reaktywacji Klubu Filmowego.

Jest ktoś chętny na http://www.filmweb.pl/film/Kedi+-+sekretne+%C5%BCycie+kot%C3%B3w-2016-782505





Z polskimi napisami https://fili.tv/film/kedi-sekretne-zycie-kotow-2016/%2010823
Ewentualny termin obejrzenia - tydzień od jutra.



ty se lepiej obejrzyj http://www.filmweb.pl/film/Cat+Sick+Blues-2015-715321 - zobaczysz jak kończą nawiedzeni kociarze.
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie.

#104

Postautor: Vesper Lynd » 06 wrz 2017, 21:26

Cat Sick Blues jest w całości na youtube https://www.youtube.com/watch?v=aWohC8C8hLM
no to sobie oba obejrzę
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Głosowanie.

#105

Postautor: Cham Solo » 06 wrz 2017, 21:35

lol, no co ty, to jest polecanka dla Suchego. reszta niech tego nie ogląda, ewentualnie, gdyby ktoś był jednak zainteresowany, to niech se przewinie do 56:38 i zanotuje, że to wcale nie jest najdziwniejsza scena w tym projekcie.
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie.

#106

Postautor: Vesper Lynd » 06 wrz 2017, 21:38

A jak to się stało, że oglądałeś?
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Głosowanie.

#107

Postautor: Cham Solo » 06 wrz 2017, 21:53

bo ja wiem... przypuszczam, że jak się ogląda filmy, gdzie facet wali konia macicą, to trafienie na taki, w którym koleś w masce kota, z wielkim dildosem przyczepionym do gaci masakruje kobiety w rytm syntpopu jest kwestią czasu...
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie.

#108

Postautor: Vesper Lynd » 06 wrz 2017, 21:54

:lol: :lol: :lol:
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie.

#109

Postautor: Suchy Wilk » 09 wrz 2017, 13:04

Cham Solo pisze:bo ja wiem... przypuszczam, że jak się ogląda filmy, gdzie facet wali konia macicą, to trafienie na taki, w którym koleś w masce kota, z wielkim dildosem przyczepionym do gaci masakruje kobiety w rytm syntpopu jest kwestią czasu...

No tak, to nam w sumie tłumaczy całość twojego zachowania i "poglądów". Przepraszam, że byłem czasem niemiły. Wobec chorych nie powinno się.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Głosowanie.

#110

Postautor: Cham Solo » 10 wrz 2017, 11:30

uhuhu... ciekawe zatem jakie dungeonowe snuffy musi oglądać Suchy Wilk, żeby tłumaczyło to jego zachowanie i "poglądy", hmmm?
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie.

#111

Postautor: Suchy Wilk » 10 wrz 2017, 13:52

Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz, nie znam tego waszego zboczonego żargonu - ale w sumie poza Klubem już prawie wcale nie oglądam filmów.

Skoro jesteśmy w temacie filmowym: przez wakacje widziałem dwa bardzo zaległe: Projekt Monster - straszne gówno, i Kosogłos nr 2 żeby już zakończyć tę serię, jak już ją nieopatrznie przeczytałem - też bardzo kiepskie smuty, nawet w porównaniu z wcześniejszymi częściami. Aha, jeszcze powtórka Intensity - w sumie najlepsze z tego wszystkiego. Czyli trzy. No to jak na mnie bardzo filmowe lato.
Jeśli kogoś ciekawi, przez ostatnie kilka lat oglądam dwa seriale i jedną serię (akurat wszystkie fantasy): GOT, Ucho Prezesa i Legendy Polskie (jak pewnie pamiętacie, Walking Dead śmiertelnie mnie znudziło). Oglądający więcej to już ofiary popkultury.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie.

#112

Postautor: Hornet » 10 wrz 2017, 15:37

Suchy Wilk pisze:Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz, nie znam tego waszego zboczonego żargonu - ale w sumie poza Klubem już prawie wcale nie oglądam filmów.

(...) Oglądający więcej to już ofiary popkultury.


Dlaczego już Pan nie ogląda?

Dlaczego fantastyka, nie ma Pan ochoty na jakiś dramat, kryminał, thriller? Mam tu na myśli zarówno filmy, jak i seriale.

Jestem ofiarą... :shock:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie.

#113

Postautor: Hornet » 16 wrz 2017, 19:29

Ktoś? Coś? Jakieś propozycje? :roll:

Pani Agatka zobowiązała mnie obejrzenia tego filmu: http://www.filmweb.pl/film/Maria+Goretti-2003-210502
Obejrzałem 20 minut i jest ciężko...

Jakby co, to oglądamy wspólnie z Larisą i Zasumitrą, miniserial http://www.filmweb.pl/serial/Anioły+w+A ... 2003-94275 . FilmWebowo, gdyby ktoś był chętny się dołączyć, to zapraszam... Serdecznie. :mrgreen:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4585

Re: Głosowanie.

#114

Postautor: Liseł » 16 wrz 2017, 19:47

Nie przyłącze się do oglądania tego gejostwa pt anioły w ameryce nawet dla Ala Pacino.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie.

#115

Postautor: Hornet » 16 wrz 2017, 19:53

:D

Szkoda, bo Pacino wypada rewelacyjnie. Zaproponowałem przez grzeczność. Kto wie, może ktoś się skusi? Serial jest faktycznie, ordynarnie gejowski. Tubiś byłby wniebowzięty, albo "wpiekłowzięty". :lol:

Może anime? Potem mamy w planach http://www.filmweb.pl/serial/Mononoke-2007-426889 .
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4585

Re: Głosowanie.

#116

Postautor: Liseł » 16 wrz 2017, 19:58

Myślałem że chodzi o księżniczkę mononoke zanim wszedłem w link xd
Jeśli jest gdzieś online za darmo to się mogę skusić.
PS.całkiem spoko jest serial animowany castlevania, pomimo przerysowanego anty katolickiego tonu tego serialu, 4x 25 minut.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie.

#117

Postautor: Hornet » 16 wrz 2017, 20:08

Nie wiem, czy jest za darmo, trzeba by Zasumitry spytać, bo to jego pomysł i już oglądał. ;)

http://www.filmweb.pl/serial/Castlevani ... des#sezon1
Chętnie, jeśli będzie gdzie obejrzeć.

"wpiekłowzięty"


Jeszcze lepsze - "wdupęwzięty". :lol:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4585

Re: Głosowanie.

#118

Postautor: Liseł » 16 wrz 2017, 20:22

Na cda chyba jest.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie.

#119

Postautor: Hornet » 16 wrz 2017, 20:27

Nie znalazłem teraz na cda, ale jest na zalukaj i paru innych serwisach streamingowych. Jakby co, to się piszę, ale po "Aniołach (...)" i "Monokoke". Poczyniłem zobowiązania i postaram się ich dotrzymać.
Amicum proba, probatum ama

Zasumitra

Re: Głosowanie.

#120

Postautor: Zasumitra » 18 wrz 2017, 00:09

Parafrazując Al Pacino: To wcale nie serial o gejach, ludzi nie definiuje to, kogo ruchają. Np. Postać Al Pacino to heteroseksualista, on po prostu rucha facetów, to nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. A jeżeli z tego powodu umrze, to na raka wątroby, nie na jakieś pedalskie choroby typu - Aids.

Wspaniała scena w gabinecie doktora xD.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika