The Reflecting Skin (1990)

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda
Awatar użytkownika
Tutti
nakręcony
Posty: 2355

Re: The Reflecting Skin (1990)

#61

Postautor: Tutti » 17 mar 2017, 09:55

Nie nabijajcie sie ze mnie. Muszla wielokrotnie sie pojawia w pozbawionych sensu oklicznosciach.
"Daj jej pan spokój... to dziwna kobieta."

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: The Reflecting Skin (1990)

#62

Postautor: Vesper Lynd » 17 mar 2017, 19:09

Heriotza pisze:Na jedno wychodzi.

Nie na jedno, bo jeśli jakaś laska ukrywała ciążę, ściskała się mocno i poroniła, to nikt o tym nie wiedział, akurat znałałam taki przypadek, stąd moje skojarzenia. Nawet Tutti użyła słowa wcześniak.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: The Reflecting Skin (1990)

#63

Postautor: Vesper Lynd » 17 mar 2017, 19:15

Tutti pisze:Nie nabijajcie sie ze mnie. Muszla wielokrotnie sie pojawia w pozbawionych sensu oklicznosciach.

Nie nabijamy się z ciebie. Po prostu nie mogę tego przeboleć, że niektórzy klubowicze przerobili świetny film na "Synalka" :(

Liseł pisze:Możliwe, woda to symbol oczyszczenia stąd chrzest wodą. A biorąc pod uwagę że tam kwestia wiary była pokazana jako istotna to nawet to bardzo prawdopodobne.

Phillip Ridley jest Brytyjczykiem i pewnie zwyczajnie użył najbardziej popularnych amerykańskich symboli - flaga, bieliki i religijne świry
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika