Propozyszyn

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

Jaki film do kielbaski z grilla

"Camille Claudell 1913"
2
33%
"Twin peaks ogniu krocz ze mna"
1
17%
"Cesarzowa"
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#61

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 21:41

Popcio pisze:dżisas.... wydaje mi się, że jak tu ostatni raz zaglądałem, a było to już po terminie głosowania, to wygrywała kamila. skąd się nagle zrobiło 3 dla kajzerowej?


trza było dawać możliwość zmiany głosu? nie trza było. .... A nie mówiłam :mrgreen:
teraz zawsze jakaś myszka terrorystka (czyt. wilk terrorystek) może wpaść, gdy już wszystko jest prawie przesądzone i wywrócić głosowanie do góry nogami

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5824

Re: Propozyszyn

#62

Postautor: Popcio » 02 maja 2017, 21:53

opcja zmiany głosu jest od zawsze zintegrowana z forum. można tę opcję włączyć/wyłączyć przy zakładaniu każdej ankiety, mnie nic do tego.

skoro chińszczyzna wygrała, to jeden klubowy seans mnie ominie, bo już oglądałem i choć niewiele pamiętam, to moja ocena na filmwebie jasno ostrzega, żeby więcej się nie zbliżać.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#63

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 21:55

Popcio pisze:skoro chińszczyzna wygrała, to jeden klubowy seans mnie ominie, bo już oglądałem i choć niewiele pamiętam, to moja ocena na filmwebie jasno ostrzega, żeby więcej się nie zbliżać.

:lol: :lol: :lol:

a mozliwość zmiany głosu ma też dobre strony ;)

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Propozyszyn

#64

Postautor: Cham Solo » 03 maja 2017, 00:00

Cham Solo pisze:
On trolluje, nie można być aż tak tępym lub podłym


a cóż podłego jest w zwróceniu wam uwagi, żebyście nie wspierali wulgarnego planktoństwa jak wieśniacki plebs? bo coś mi się zdaje, że tak tylko piszesz, żeby zatrzeć złe wrażenie. chociaż w sumie, znając twoje poparcie dla wszelkiego chamstwa i patologii, to faktycznie może tak być...

btw, nie mów, że jesteś dzisiaj w robocie, niewolniku...


no tak myślałem hehe
Magia Gwiezdnej Entropii.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika