Propozyszyn

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

Jaki film do kielbaski z grilla

"Camille Claudell 1913"
2
33%
"Twin peaks ogniu krocz ze mna"
1
17%
"Cesarzowa"
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#41

Postautor: Larisa » 01 maja 2017, 20:39

Mnie się wszystkie tegotygodniowe propozycje podobają. W końcu nie ma jakiejś dziecinady do niedzielnego kotleta (węgerskiego :mrgreen: ). Filmy kostiumowe z reguły mnie przytłaczają, ale jest wiele znakomitych, więc strasznie nie protestuję. Ale nie powiem.... widzę, że mogę mieć głos decydujący :D

Awatar użytkownika
Tutti
nakręcony
Posty: 2355

Re: Propozyszyn

#42

Postautor: Tutti » 01 maja 2017, 20:42

Ojej serio jest tylko jedna czesc ?
"Daj jej pan spokój... to dziwna kobieta."

Awatar użytkownika
Tutti
nakręcony
Posty: 2355

Re: Propozyszyn

#43

Postautor: Tutti » 01 maja 2017, 20:42

Kto sie nie bal i dal glos na Twin ?
"Daj jej pan spokój... to dziwna kobieta."

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Propozyszyn

#44

Postautor: Suchy Wilk » 01 maja 2017, 21:02

chyba mam cały film z napisami, jakby co - w razie potrzeby temat na tajnym.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Propozyszyn

#45

Postautor: Cham Solo » 02 maja 2017, 00:11

Suchy Wilk pisze:^ genialne, mało kto na to wpada. Tak właśnie żyją ludzie pracy najemnej, pozbawieni własnej bazy ekonomicznej (własności).

6 godzin (w istocie nawet mniej) w dni pracujące,
ale zapominasz, że ponadto całe soboty, niedziele i święta, urlopy, choroby i różne okresy bez pracy.

Np. dzisiaj masz wolne - bo to święto Beltane i rocznica powstania Illuminatów (co zgrabnie przykryto nieprawdziwą rocznicą ruchawek klasy robotniczej). Za 2 dni będziesz miał kolejne wolne - tylko dlatego, że kierowani przez tychże solenizantów masoni uchwalili jakąś głupią konstytucję na zadupiu Europy.
Zatem wcale nie jest ci tak źle w lewackim świecie - jak na najemnego niewolnika. Na razie ;P



idź tam lepiej wyzywać Emkę z resztą patoli, nie-niewolniku.
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Propozyszyn

#46

Postautor: Suchy Wilk » 02 maja 2017, 00:25

Cham Solo pisze:idź tam lepiej wyzywać Emkę z resztą patoli, nie-niewolniku.

najsmutniejsze, że objechałem cię wczoraj za chamskie wyzywanie Larii, patolu i jakiś debil moderator skasował temat zanim żeś przylazł i przeczytał.
Na tym portalu nie idzie normalnie funkcjonować i czas się serio wynieść.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Propozyszyn

#47

Postautor: Cham Solo » 02 maja 2017, 00:32

nie, nie objechałeś i to ty nie zdążyłeś przeczytać, więc w skrócie powtórzę: nie mam znajomych, (czy e-znajomych) wśród rynsztokowego psycholstwa i jak zamierzasz się tak samo stoczyć, to daj znać zawczasu, żebym niepotrzebnie nie odpisywał.
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Propozyszyn

#48

Postautor: Suchy Wilk » 02 maja 2017, 00:46

już się stoczyłeś i nie musisz nawet mieć kumpli wśród rynsztokowego psycholstwa (choć chyba już masz: w postaci Emki i Szambolana), bo sam jej prezentujesz.
Twoje zachowanie wczoraj było bardzo niskie, szczególnie gdy wiadomo, że trollujesz dla atencji.

No widzisz, nie idzie normalnie funkcjonować na tym portalu, zawsze ktoś czegoś nie przeczyta w takich niecywilizowanych warunkach. Nara, psycholu.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Propozyszyn

#49

Postautor: Cham Solo » 02 maja 2017, 01:03

nie, nie mam. przestałem gadać z Emką jeszcze zanim jej skasowali konto, a Szambelan to też żaden mój znajomy. tak że fail.
wiadomo, zwrócenie wam uwagi, żebyście się nie zachowywali jak wieśniacki plebs i nie udzielali w tematach o tym, że ktoś jest spasioną kurwą musi być dla osób z kręgu rynsztokowej patoli mocnym faux pas. mam nadzieję, że mi to wybaczysz.

przypominam, że niecywilizowane to one są dzięki twoim patolskim przyjaciołom, więc nie powinno ci to aż tak przeszkadzać. no nara, psycholu.
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#50

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 01:05

:D :D :D a to ci dobre "więc w skrócie powtórzę: nie mam znajomych, (czy e-znajomych) wśród rynsztokowego psycholstwa" patrz Wilku, a to ci dobre. Przychodzi taki patol w buciorach do naszego klubu i się awanturuje. Zero honoru. Czy jest tu jakaś ochrona?

a z tego co widzę przeszła "Cesarzowa". Damy radę ;)

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Propozyszyn

#51

Postautor: Suchy Wilk » 02 maja 2017, 08:21

Przerzuciłem swój głos, dlatego przeszła ;P


On trolluje, nie można być aż tak tępym lub podłym (chociaż, biorąc pod uwagę co wypisuje o polityce, to może i można;).
Niemniej ochrona by się przydała, awanturującego się klienta za frak i za drzwi póki nie otrzeźwieje.

Faktem jest, że wybrałaś kiepski temat do poskromienia Emci. Wiadomo było od razu, iż topik o tym, że jest spasiona, zniknie następnego ranka.
Gdyby to był temat o grubej dziwce Pauli, łysym sodomicie Jacku, cuchnących goblinach i ogrzycach, czy ruchaniu kotów z gwiazdką, to by powisiał odpowiednio długo żeby wszyscy przeczytali, a tak... wiadomo ;P
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#52

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 09:23

Po pierwsze nawet nie zakładałam, że temat przetrwa dłużej niż godzinę, po drugie pierwszy mój wpis był odpowiedzą na pytanie Henriego "kto poza Emką siedzi na koncie Szczerość". To, że zaraz przybiegła rozzłoszczona i uległa poskromieniu, to już tylko efekt uboczny jej nadszarpniętych nerwów.
A Chamek, to wiadomo, że aby mi dokopać, to na tych swoich krótkich nóżkach wszędzie zdąży ;P

Zdziwiło mnie, że Twin Peaks zubożał ;) Gdzie znalazłeś, Wilku, Cesarzową ? Tę właściwą. Bo widzę film w częściach.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Propozyszyn

#53

Postautor: Suchy Wilk » 02 maja 2017, 09:29

Larisa pisze:Po pierwsze nawet nie zakładałam, że temat przetrwa dłużej niż godzinę, po drugie pierwszy mój wpis był odpowiedzą na pytanie Henriego "kto poza Emką siedzi na koncie Szczerość". To, że zaraz przybiegła rozzłoszczona i uległa poskromieniu, to już tylko efekt uboczny jej nerwów.
A Chamek, to wiadomo, że aby mi dokopać, to na tych swoich krótkich nóżkach wszędzie zdąży ;P

Gdzie znalazłeś, Wilku, Cesarzową ? Tę właściwą. Bo widzę film w częściach.

To takie sformułowanie retoryczne, na Inne pola bitwy się nie wybiera ;P
Wiadomo, niby zawsze na niewidoku, a wszystko przeczyta i wszędzie zdąży - cały Chamek.

Wrzucę na ukryte, temat obok - nazywa się "Poszukiwana / poszukiwany"
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#54

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 09:32

dzięki, zapomniałam, że jest taki sprytny temacik ;)
zamierzam dzisiaj obejrzeć

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Propozyszyn

#55

Postautor: Cham Solo » 02 maja 2017, 11:14

On trolluje, nie można być aż tak tępym lub podłym


a cóż podłego jest w zwróceniu wam uwagi, żebyście nie wspierali wulgarnego planktoństwa jak wieśniacki plebs? bo coś mi się zdaje, że tak tylko piszesz, żeby zatrzeć złe wrażenie. chociaż w sumie, znając twoje poparcie dla wszelkiego chamstwa i patologii, to faktycznie może tak być...

btw, nie mów, że jesteś dzisiaj w robocie, niewolniku...
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Propozyszyn

#56

Postautor: Vesper Lynd » 02 maja 2017, 11:50

Suchy to zawsze tak pozniechęca do propozycji, że potem nie wiadomo na co głosować xD
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#57

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 11:56

Vesper Lynd pisze:Suchy to zawsze tak pozniechęca do propozycji, że potem nie wiadomo na co głosować xD

ale Kinia go naprostowała :mrgreen:

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#58

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 12:05

Patrzajta Chamka ^
Gdy nas obrażały jakieś dziwne wulgarne konta, biegał za nimi z tekstami "świetny post", "świetny post", "wymienić Wilka", a teraz zalewa łzami podłogę klubu, żeby nie "rozmawiać z wulgarnym planktoństwem jak wieśniacki plebs".
Chyba przyśnił mu się tej nocy swój wieśniacki wkład w sytuację.

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Propozyszyn

#59

Postautor: Larisa » 02 maja 2017, 13:35

łał....ale zdjęcia i praca kamery. Nie sprawdzałam, ale jeśli w tej kategorii nie ma Oskara to znaczy, że w tamtym roku spali na filmie.
ps. można prosić o założenie tematu o "Cesarzowej" ?

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5824

Re: Propozyszyn

#60

Postautor: Popcio » 02 maja 2017, 21:37

dżisas.... wydaje mi się, że jak tu ostatni raz zaglądałem, a było to już po terminie głosowania, to wygrywała kamila. skąd się nagle zrobiło 3 dla kajzerowej?
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika