Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda
Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5854

Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#1

Postautor: Popcio » 20 wrz 2017, 18:47

Widząc chęci, ale też brak organizacji u innych użytkowników przejmuję klub :P

propozycje do odcinka pierwszego
1. Kwaidan, czyli opowieści niesamowite (kwartet japońskich nowel, utrzymanych w konwencji horror/fantasy, 1964 rok)
http://www.filmweb.pl/film/Kwaidan%2C+c ... 1964-34663
2. Chappie (akcyjniak science fiction z 2015 roku)
http://www.filmweb.pl/film/Chappie-2015-612189
3. Promienni chłopcy (komedia USA z 1975 roku)
http://www.filmweb.pl/film/Promienni+chłopcy-1975-94198

Głosujemy do niedzieli 24 września, do godz 22:00.
Kolejność następnych "zleceniodawców" ustalimy wg kolejności osób głosujących w tym odcinku.

zaktualizowany regulamin zabawy przyklejony na górze.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#2

Postautor: Hornet » 20 wrz 2017, 19:15

Bardzo chętnie. ;) Tylko niech Pan napisze, który film wybrał, bo przedstawił propozycje po terminie głosowania. :D

Tak na poważnie, to zainspirowany i natchniony obecnością na tym forum szambelana, nie mogę zagłosować na nic innego, jak "Promiennych chłopców". :lol:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#3

Postautor: Heriotza » 20 wrz 2017, 19:20

Popcio, a z którego roku masz kalendarz?
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5854

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#4

Postautor: Popcio » 20 wrz 2017, 19:26

już lepiej? ;p
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#5

Postautor: Heriotza » 20 wrz 2017, 19:30

Zdecydowanie, a ankiety niet?
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5854

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#6

Postautor: Popcio » 20 wrz 2017, 19:36

niet, bo na podstawie kolejności głosowania chcę ułożyć kolejność klubowiczów, a ankieta jest anonimowa.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#7

Postautor: Heriotza » 20 wrz 2017, 19:51

Aha. Zawsze można zagłosować w ankiecie i napisać parę słów o głosowaniu. To tak- Chappie już widziałam, to nie głosuję, to japońskie dziwadło będzie pewnie podobne do tego filmu ze złośliwą starą babą w masce, zatem głos na "Chłopców".
Kwaidan - 0
Chappie - 0
Chłopcy - 2
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#8

Postautor: Suchy Wilk » 20 wrz 2017, 20:31

Kwaidan znaju, żadnych komedii o pedałach, a Chappiego też przypadkiem widziawszy, czyli do dupy ten quiz.
Niech będzie Kwaidan.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#9

Postautor: Hornet » 20 wrz 2017, 20:33

To będzie 2:2, bo Zasumi na pewno zagłosuje na sushi. 8-)
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#10

Postautor: Larisa » 20 wrz 2017, 20:50

Zagłosowałabym na Kwaidan, ale to jest 3-godzinne :shock: Czyli połowa serialu o Aniołach i prawie cały Mononoke. Kto wymyśla takie jednoepizodowe tasiemce ? ;)

Wiem, że Wilk swoim zwyczajem podzieli film na 10 odcinków. Więc postuluję żeby ustalić długi termin,ale na tyle krótki, żeby nie zapomniał 1 sezonu, jak już skończy oglądać :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 20:53 przez Larisa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5854

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#11

Postautor: Popcio » 20 wrz 2017, 20:52

Larisa pisze:Zagłosowałabym na Kwaidan, ale to jest 3-godzinne :shock: Czyli połowa serialu o Aniołach i prawie cały Mononoke. Kto wymyśla takie jednoepizodowe tasiemce ? ;)


tam akurat są cztery epizody, możesz oglądać np. po jednym dziennie
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#12

Postautor: Larisa » 20 wrz 2017, 20:54

Popcio pisze:tam akurat są cztery epizody, możesz oglądać np. po jednym dziennie


a to przepraszam. Wilk podzieli na 12 odcinków ;)

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#13

Postautor: Hornet » 20 wrz 2017, 20:59

Larisa pisze:Zagłosowałabym na Kwaidan, ale to jest 3-godzinne :shock: Czyli połowa serialu o Aniołach i prawie cały Mononoke. Kto wymyśla takie jednoepizodowe tasiemce ? ;)

Wiem, że Wilk swoim zwyczajem podzieli film na 10 odcinków. Więc postuluję żeby ustalić długi termin,ale na tyle krótki, żeby nie zapomniał 1 sezonu, jak już skończy oglądać :mrgreen:


Obejrzałem dopiero półtorej odcinka "Aniołów (...)". Inna sprawa, że w międzyczasie zrobiłem cały sezon innego serialu i obejrzałem film... :D Jeżeli Ty lub Zasumi będziecie mieli ochotę skomentować, to nie krępujcie się. ;)
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#14

Postautor: Larisa » 20 wrz 2017, 21:01

Hornet pisze:Obejrzałem dopiero półtorej odcinka "Aniołów (...)". Inna sprawa, że w międzyczasie zrobiłem cały sezon innego serialu i obejrzałem film... :D Jeżeli Ty lub Zasumi będziecie mieli ochotę skomentować, to nie krępujcie się. ;)


Oczywiście, bez krępacji. Ale co sobie zapamiętamy z umawiania się z Tobą to nasze i nie do wymazania :D

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#15

Postautor: Hornet » 20 wrz 2017, 21:06

Teraz to mi wjechałaś na sumienie... :) Pewien Lew stwierdził, że szybciej myślę, niż działam. :D Trafne spostrzeżenie. Chwała gospodarzowi za ten temat. Wracając do planów, kto wie, może i dzisiaj zrobię przynajmniej jeden odcinek.
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#16

Postautor: Suchy Wilk » 20 wrz 2017, 21:13

Larisa pisze:
Popcio pisze:tam akurat są cztery epizody, możesz oglądać np. po jednym dziennie
a to przepraszam. Wilk podzieli na 12 odcinków ;)

Porządek musi być :mrgreen:
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#17

Postautor: Larisa » 20 wrz 2017, 21:37

Hornet pisze:Teraz to mi wjechałaś na sumienie... :) Pewien Lew stwierdził, że szybciej myślę, niż działam. :D Trafne spostrzeżenie. Chwała gospodarzowi za ten temat. Wracając do planów, kto wie, może i dzisiaj zrobię przynajmniej jeden odcinek.


Ty lepiej nic nie planuj :mrgreen:

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5854

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#18

Postautor: Popcio » 21 wrz 2017, 19:59

Suchy Wilk pisze:(...)żadnych komedii o pedałach


ani z opisu ani z komentarzy nie wynika, żeby film traktował o pedałach, więc wyluzuj trochę z tym swoim kryptogejowskim schizem ;)
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#19

Postautor: Suchy Wilk » 21 wrz 2017, 21:27

Popcio pisze:ani z opisu ani z komentarzy nie wynika, żeby film traktował o pedałach, więc wyluzuj trochę z tym swoim kryptogejowskim schizem

To akurat tylko suchy żart z tytułu, no dżołk, szutki takie, z lekka zresztą autoironiczne - niestety wy lewacy nigdy nie słynęliście z przesadnego kumactwa :shock:
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek pierwszy

#20

Postautor: Larisa » 21 wrz 2017, 23:27

Głosuję na Kwaidan. Byleby był dostępny online i czas ustalony do następnej niedzieli.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika