Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda
Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#61

Postautor: Vesper Lynd » 01 paź 2017, 12:00

Chłopak zobaczył, że oglądacie same stare filmy, to chciał się wpisać w klimat, a tu takie marudzenie go spotkało.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#62

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 12:24

Larisa pisze:Regulamin nie jest skomplikowany ;) Odnośnie filmów masz wszystko w pkt 3 z którego wynika, że w propozycjach mogą znaleźć się wcześniej oglądane. Szczerze mówiąc ja wolę obejrzeć dobry film 2-3 a nawet więcej razy niż jakąś szmirę raz :lol:


Mogło Ci się pomylić z pożal się Boże szemraną kryptą Szambelana, z której wszyscy zwiali w nie cały miesiąc, bo rozmowy po seansie wyglądały tak:
- Proszę Państwa film mnię się bardzo podobał.
- Mnię też się podobał.
- I mnię.
:lol:

Możliwe, wszak zjawiłem się tam, żeby zwyzywać go od sodomitów. :D

Starałem się go nie nadinterpretować, jak każdego regulaminu. :lol:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#63

Postautor: Suchy Wilk » 01 paź 2017, 12:35

Larisa pisze:
Suchy Wilk pisze:2:2
Głos Zasumitry się nie liczy skoro nie jest w Klubie i deklaruje, że nie obejrzy innych filmów jeśli zostaną wybrane.
Prawo głosu mają ci, którzy oglądają.

Głosując i potem oglądając zapisuje się do klubu. Przecież drzwi nie są zatrzaśnięte na amen, a klucz wrzucony do Wisły.
A że głos oddał. To widać. Wiem, że ledwo, ledwo, ale on już taki jest :D

Nie masz racji, on wyraźnie zadeklarował, że innych wybranych nie obejrzy.
Gdyby tak liczyć, to jeśli wybierzecie coś, czego nie chcę, to ja też nie oglądam i tyle
(w sumie w Starym Klubie czasami ktoś odpuszczał kolejkę, ale rzadko i jako wyjątek, nie zaś stałą regułę).
Należy trzymać się zasady, że głosuje ten, kto ogląda, bo Cham i Szambo będą nam ustalali filmy :!: :!: :!:
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#64

Postautor: Larisa » 01 paź 2017, 12:43

Suchy Wilk pisze:
Nie masz racji, on wyraźnie zadeklarował, że innych wybranych nie obejrzy.
Gdyby tak liczyć, to jeśli wybierzecie coś, czego nie chcę, to ja też nie oglądam i tyle
(w sumie w Starym Klubie czasami ktoś odpuszczał kolejkę, ale rzadko i jako wyjątek, nie zaś stałą regułę).
Należy trzymać się zasady, że głosuje ten, kto ogląda, bo Cham i Szambo będą nam ustalali filmy :!:

Wróciłam do jego wpisu z pierwszej strony. "Odpada" rzeczywiście sugeruje pewnego rodzaju despotyzm. Jednak raz moża przymknąć oko i docenić chęci. Zresztą ma czas na zajęcie jednoznacznego stanowiska do 22 i tm samym zadeklarowanie, że obejrzy. ...tak jak my Promiennych :D chociaż nie głosowaliśmy na nich.

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#65

Postautor: Larisa » 01 paź 2017, 12:44

Larisa pisze:
Suchy Wilk pisze:
Nie masz racji, on wyraźnie zadeklarował, że innych wybranych nie obejrzy.
Gdyby tak liczyć, to jeśli wybierzecie coś, czego nie chcę, to ja też nie oglądam i tyle
(w sumie w Starym Klubie czasami ktoś odpuszczał kolejkę, ale rzadko i jako wyjątek, nie zaś stałą regułę).
Należy trzymać się zasady, że głosuje ten, kto ogląda, bo Cham i Szambo będą nam ustalali filmy :!:

Wróciłam do jego wpisu z pierwszej strony. "Odpada" rzeczywiście sugeruje pewnego rodzaju despotyzm filmowy. Jednak raz moża przymknąć oko i docenić chęci. Zresztą ma czas na zajęcie jednoznacznego stanowiska do 22 i tym samym zadeklarowanie, że obejrzy. ...tak jak my Promiennych :D chociaż nie głosowaliśmy na nich.

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#66

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 12:53

Hmmm...

W takim razie, w przypadku uznania głosu oddanego przez Zasumitrę, wyniki są następujące:
Głos Cabirii 3
W kręgu zła 2
Lis i pies 1
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#67

Postautor: Suchy Wilk » 01 paź 2017, 12:57

kingaagut pisze:KRCK, Czerwoniec tzn Nekominator Endrju etc ... ?
Coś mi tu nie halo

Tzn. sprecyzujmy, nie wiem dokładnie, ludzie z Inne tak mówią - ja nie bywam na Inne od dawna, a od pół roku wcale. Na pewno ten KRCK (zaraz, Tutti gdzieś mówiła kto to jest, tylko musiałbym znaleźć gdzie to było).

Aktualnie mało wygląda na Czerwonego, ale z drugiej strony on wielokrotnie zmieniał osobowości i poglądy. Z tego był znany: pięćset kont prawdopodobnie od Ordera przez Rotaredomy, Siedempaki, Szprotawy, wielbicieli Kaśki i Jehanne, do Nekrominatora, Iraza i Czarliego.

Inne możliwości personalne są, hmm... gorsze.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#68

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 13:51

Suchy Wilk pisze:Tzn. sprecyzujmy, nie wiem dokładnie, ludzie z Inne tak mówią - ja nie bywam na Inne od dawna, a od pół roku wcale. Na pewno ten KRCK (zaraz, Tutti gdzieś mówiła kto to jest, tylko musiałbym znaleźć gdzie to było).

Aktualnie mało wygląda na Czerwonego, ale z drugiej strony on wielokrotnie zmieniał osobowości i poglądy. Z tego był znany: pięćset kont prawdopodobnie od Ordera przez Rotaredomy, Siedempaki, Szprotawy, wielbicieli Kaśki i Jehanne, do Nekrominatora, Iraza i Czarliego.

Inne możliwości personalne są, hmm... gorsze.

Ludzie mówią, chodzą słuchy... Idąc tym tokiem rozumowania, gdybym przyjął to co mówią o Was, nie byłoby mnie tutaj. Tutti nie potrafiłaby rozwiązać prostej tautologii. ;) Nawet jej amigo, który zwierza się jej z myśli samobójczych, stwierdził ostatnio, że nie potrafi tropić. Zresztą on też, bo zdaje się, że Czerwony rozmawiał z tą ciotą, ja nie bardzo.

Wielbicieli jakiej Kaśki? :o
Jakie są inne możliwości?
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#69

Postautor: Suchy Wilk » 01 paź 2017, 14:31

Ty nie filozofuj - jak będzie potrzeba to sobie ustalimy kto jest kim - tylko licz prawidłowo. Aktualny stan głosowania:

Noce Cabirii - 2
W kręgu zła - 2
Lis i pies - 1

Jeżeli będziesz oszukiwał, to ja rezygnuję z tej kolejki.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5824

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#70

Postautor: Popcio » 01 paź 2017, 14:41

w kręgu zua oglądałem - postarzał się; z włoszczyzny przyjmuję tylko pizzę, spaghetti, oraz kształtne roznegliżowane dziewuchy u brassa; niech będzie ta animacja - ktoś pisał, że najkrótsza.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#71

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 14:44

Popcio pisze:w kręgu zua oglądałem - postarzał się; z włoszczyzny przyjmuję tylko pizzę, spaghetti, oraz kształtne roznegliżowane dziewuchy u brassa; niech będzie ta animacja - ktoś pisał, że najkrótsza.


Proszę rozstrzygnąć, czy głos użytkownika Zasumitra należy uznać za ważny. Dzięki za głos. Została tylko Tutti, chyba że ktoś jeszcze dołączy.

Suchy Wilk pisze:Ty nie filozofuj - jak będzie potrzeba to sobie ustalimy kto jest kim - tylko licz prawidłowo. Aktualny stan głosowania:

Noce Cabirii - 2
W kręgu zła - 2
Lis i pies - 1

Jeżeli będziesz oszukiwał, to ja rezygnuję z tej kolejki.

Ty nie mędrkuj, bo mędrzec z Pana żaden.
Typowo pisowski szantaż, albo po naszemu, albo w ogóle. :lol:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#72

Postautor: Larisa » 01 paź 2017, 22:49

To co oglądamy? Wychodzi na to, że Horn decyduje :D

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#73

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 22:56

Larisa pisze:To co oglądamy? Wychodzi na to, że Horn decyduje :D

Na to wychodzi, a że już głosowałem na Noce Cabirii, to sprawa jest jasna. :D

Dla pewności przytoczę wyniki głosowania:
Noce Cabirii 2 (lub 3, serdecznie zapraszam Zasumitrę do oglądania i komentowania :) )
W kręgu zła 2
Lis i pies 2

Kolejne trzy filmy proponuje użytkowniczka Heriotza.
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#74

Postautor: Larisa » 01 paź 2017, 23:01

Hornet pisze:Na to wychodzi, a że już głosowałem na Noce Cabirii, to sprawa jest jasna. :D


To już wszystko jasne. Wynik, jak najbardziej może być :D

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#75

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 23:04

Larisa pisze:To już wszystko jasne. Wynik, jak najbardziej może być :D

Dla nas tak, ale nie wszyscy będą ukontentowani. ;)
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#76

Postautor: Larisa » 01 paź 2017, 23:08

Hornet pisze:
Larisa pisze:To już wszystko jasne. Wynik, jak najbardziej może być :D

Dla nas tak, ale nie wszyscy będą ukontentowani. ;)


Najbardziej smutno będzie tym od Liseła i pieseła. Nie agitowali to mają ;)

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#77

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 23:16

Larisa pisze:Najbardziej smutno będzie tym od Liseła i pieseła. Nie agitowali to mają ;)

Ano. :) Na przyszłość postaram się zmienić odrobinę formułę propozycji tak, ażeby dla każdego było coś miłego. Mam już podstawowe rozeznanie w gustach, więc winno być łatwiej. :D
Przydałoby się wciągnąć do zabawy choćby Panią Vesper, żeby wyrwać ją ze szponów Pudelka i ustawek z faszystami. :lol:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#78

Postautor: Larisa » 01 paź 2017, 23:23

Hornet pisze:Na przyszłość postaram się zmienić odrobinę formułę propozycji tak, ażeby dla każdego było coś miłego. Mam już podstawowe rozeznanie w gustach, więc winno być łatwiej. :D
Przydałoby się wciągnąć do zabawy choćby Panią Vesper, żeby wyrwać ją ze szponów Pudelka i ustawek z faszystami. :lol:


Nie ma potrzeby zmiany. Filmy były różne.

Obawiam się Hornie, że razem z Wilkiem zapuści już tak wielkie korzenie w swoich sprzecznych poglądach, że nic ich nie przesadzi. Będą się naparzać konarami do końca forum :D
To taka nienawiść i przyjaźń jak u Promiennych chłopców. Jedno drugiego tknie i opluje, a my mamy show ;)

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#79

Postautor: Suchy Wilk » 01 paź 2017, 23:44

Pliz, akurat dzisiaj nie chodziło o żadne poglądy, tylko typowy atak szalonej wiewiórki.

A co do tego oszukańczego glosowania: proszę skreślić mój głos, opuszczam kolejkę.
See ya next Sunday.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Klub filmowy jesień/zima '17 - odcinek drugi

#80

Postautor: Hornet » 01 paź 2017, 23:46

Larisa pisze:Nie ma potrzeby zmiany. Filmy były różne.

Obawiam się Hornie, że razem z Wilkiem zapuści już tak wielkie korzenie w swoich sprzecznych poglądach, że nic ich nie przesadzi. Będą się naparzać konarami do końca forum :D
To taka nienawiść i przyjaźń jak u Promiennych chłopców. Jedno drugiego tknie i opluje, a my mamy show ;)

Były różne, ale może faktycznie odrobinę zbyt ciężkostrawne. :) Już mam w głowie kilka zestawów naprzód, będzie troszkę lżej. :P

Całą niedzielę się naparzali. :lol:

Suchy Wilk pisze:A co do tego oszukańczego glosowania: proszę skreślić mój głos, opuszczam kolejkę.
See ya next Sunday.

Srsly? Widzi Pan, zrobił to, co zarzucał Zasumitrze. Wynik Pana nie usatysfakcjonował i się Pan wycofuje. Poza tym głosowanie było fair, bo nawet po nieuwzględnieniu głosu Zasumitry i tak mój był decydujący.
Amicum proba, probatum ama


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika