Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

wybór filmów:

Czarne Lustro S03E03 http://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lus ... des#sezon3
3
60%
Yves Saint Laurent i jego szkice http://www.filmweb.pl/film/Yves+Saint+L ... 017-792501
1
20%
Nieracjonalny mężczyzna http://www.filmweb.pl/film/Nieracjonaln ... 015-716514
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#1

Postautor: Larisa » 30 paź 2017, 20:59

Głosujemy do niedzieli 5 listopada do godziny 22.00.

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5817

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#2

Postautor: Popcio » 30 paź 2017, 21:17

widze tu wszystkie pozycje z tej samej dekady, przy czym jedna, to serial. to taki żarcik, czy ktoś niekumaty włamał ci się na konto?
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#3

Postautor: Larisa » 30 paź 2017, 21:27

Popciu, to nie próba obalenia regulaminu :D chociaż mam rewolucyjne nastawienie do świata i wydaje mi się, że widzę konieczność pewnych zmian. Nie twierdzę, że to tak na stałe, ale jak miałam wybrać nawet coś z lat 90-tych to aż mnie odrzucało. Jakby przeszedł jakiś staroć to chyba bym się pocięła. Wilk chciałby już na "Lotną" z '59 głosować, wiesz ;)

A jeśli chodzi o ten serial, to każdy odcinek jest o czymś innym. Można obejrzeć jeden dowolny.

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#4

Postautor: Hornet » 30 paź 2017, 21:33

U mnie na pewno odpada komedyjka. Wspominałem już, że nie lubię. Najbardziej dysfunkcyjny gatunek obok horroru.
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#5

Postautor: Suchy Wilk » 30 paź 2017, 21:44

Saint Laurent odpada, Allena mam już od dawna dość, pozostaje najlepszy po GoT serial XXI wieku :mrgreen: :mrgreen:
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#6

Postautor: Hornet » 03 lis 2017, 16:23

Po przeczytaniu opisu, jednak zmieniam zdanie i oddaję głos na Black Mirror. ;)

Suchy Wilk pisze:najlepszy po GoT serial XXI wieku :mrgreen: :mrgreen:

Taa... :lol:
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4573

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#7

Postautor: Liseł » 03 lis 2017, 18:22

Suchy Wilk pisze:Saint Laurent odpada, Allena mam już od dawna dość, pozostaje najlepszy po GoT serial XXI wieku :mrgreen: :mrgreen:

Za wiele to ty ich jednak nie oglądałeś.
PS x files to również i XXl wiek.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5817

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#8

Postautor: Popcio » 03 lis 2017, 20:18

odpuszczam klub, dopóki ten nie powróci do regulaminowej konwencji.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#9

Postautor: Suchy Wilk » 03 lis 2017, 21:52

Liseł pisze:Za wiele to ty ich jednak nie oglądałeś.
PS x files to również i XXl wiek.

Dlatego mam jasne i czyste spojrzenie :mrgreen:
Czy Muldera zabili już w I sezonie?

Popcio pisze:odpuszczam klub, dopóki ten nie powróci do regulaminowej konwencji.

A mówiłem Larii żeby dołożyła jakiś western sprzed kilku dekad. I tak nikt inny by na niego nie zagłosował.



BTW, dzisiaj okrągła rocznica urodzin Cybulskiego, gdyby 50 lat temu wielki ów człowiek nie wpadł po pijaku pod pociąg, skończyłby właśnie równo 90 lat.

Ale nie kojarzę, by był takim idiotą, żeby coś gdzieś śpiewać do kamery, więc nie mam jak go wkleić do popejowych tematów.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#10

Postautor: Hornet » 03 lis 2017, 22:22

Proszę nie opuszczać :!:

Idę oglądać Piękność dnia. :P
Amicum proba, probatum ama

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3024

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#11

Postautor: Cham Solo » 03 lis 2017, 23:35

Popcio pisze:odpuszczam klub, dopóki ten nie powróci do regulaminowej konwencji.



czyli proponowania koszmarów hydraulika i filmografii braci Lumiere :twisted:
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4573

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#12

Postautor: Liseł » 04 lis 2017, 04:27

Suchy Wilk pisze:
Liseł pisze:Za wiele to ty ich jednak nie oglądałeś.
PS x files to również i XXl wiek.

Dlatego mam jasne i czyste spojrzenie :mrgreen:
Czy Muldera zabili już w I sezonie?


Nie oglądałem czarnego lustra ale wątpię by tam w pierwszym sezonie zabili jakiegoś neda.
A tak ogólnie to got i x files to dwa najlepsze seriale w historii tv.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5817

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#13

Postautor: Popcio » 04 lis 2017, 09:12

Cham Solo pisze:
Popcio pisze:odpuszczam klub, dopóki ten nie powróci do regulaminowej konwencji.



czyli proponowania koszmarów hydraulika i filmografii braci Lumiere :twisted:


jak zwykle coś ci się pomerdało. poza braćmi lumiere i eksploracją stołecznej kanalizacji jest jeszcze dziesięć dekad, w których kręcono porządne kino.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5817

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#14

Postautor: Popcio » 04 lis 2017, 09:23

Liseł pisze:
Suchy Wilk pisze:
Liseł pisze:Za wiele to ty ich jednak nie oglądałeś.
PS x files to również i XXl wiek.

Dlatego mam jasne i czyste spojrzenie :mrgreen:
Czy Muldera zabili już w I sezonie?


Nie oglądałem czarnego lustra ale wątpię by tam w pierwszym sezonie zabili jakiegoś neda.
A tak ogólnie to got i x files to dwa najlepsze seriale w historii tv.


to jakaś koszmarna nędza musi być z serialami telewizyjnymi, skoro z tych "najlepszych" jednego wymęczyłem raptem trzy sezony, a drugiego dwa.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#15

Postautor: Larisa » 04 lis 2017, 09:51

O! Aż dwa głosy :D A więc, Kochani, szklanka jest do połowy pełna ;)

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#16

Postautor: Larisa » 04 lis 2017, 10:03

Hornet pisze:U mnie na pewno odpada komedyjka. Wspominałem już, że nie lubię. Najbardziej dysfunkcyjny gatunek obok horroru.


Niestety tak to jest z komediami, raczej rzadko bawią. Ale akurat "Nieracjonalny mężczyzna" jest jest miksem komedii i dramatu. Spodziewajmy się dramatu, czyli życiowych treści pokazanych w sposób nieprzytłaczający ;)
Zresztą i tak już Popcio krzywo patrzy na propozycje, gdybym jeszcze nie wybrała różnych gatunków to ban :lol:

A tak odnośnie samej propozycji. Ciekawa wydaje się tematyka, podoba mi się obsada. Phoenix jest dobrym aktorem, najbardziej utkwił mi w pamięci z filmu "Ona". Emma Stone ma tyle uroku, że talentu nie musi jej zbywać, przyjemnością jest samo patrzenie na nią. Do tego Woody Allen. Na szczęście tu tylko jako reżyser ;P
Przyznaję, nie przepadam za nim, a już w ogóle jako aktorem. Tu darował widzom swój wizerunek, a reżysersko jest ciekawy. Chętnie sprawdziłabym co to takiego tym razem wymyślił?

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#17

Postautor: Larisa » 04 lis 2017, 10:07

Suchy Wilk pisze:Saint Laurent odpada, Allena mam już od dawna dość, pozostaje najlepszy po GoT serial XXI wieku :mrgreen: :mrgreen:


Jak już wspomniałam, też nie przepadam za Allenem, ale .... jak to się mówi, człowiek się zmienia i dojrzewa. Może i Allen w końcu dojrzał :lol: i Ty Wilku i inaczej na niego jego sposób myślenia byś spojrzał. Ze swojej strony, ja właśnie na to liczę ;)

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#18

Postautor: Larisa » 04 lis 2017, 10:22

Popcio pisze:odpuszczam klub, dopóki ten nie powróci do regulaminowej konwencji.


"Regulaminowa konwencja". Phi.
A wiesz co było przed regulaminem? IDEA. To ona jest sprawcą wszelkich regulacji, które powinno się wciąż ulepszać ;) A Ideą, że tak wspomnę, jest wspólne oglądanie i komentowanie filmów. Jedyne co Cię usprawiedliwia, to to, że z jakiś innych powodów (wyjeżdżasz na Hawaje, rozpocząłeś pracę na drugi etat, urodziły Ci się czworaczki) nie możesz w tym tygodniu oglądać :D
A tak absolutnie serio, to z tego co mi wiadomo, nie oglądałeś serialu, a na prawdę warto. Każdy odcinek to osobny wątek. Nawet aktorzy inni. Nie ma co się dąsać, że to serial,Popeye. Nie będziesz musiał go kontynuować ;)
Może akurat ten odcinek, który wybrałam nie jest najbardziej wstrząsający, ale na pierwszy jest b. dobry, bo dość prosty i jako taki świetnie może wprowadzić w klimat i założenia całego serialu. Do tego trwa chyba nie całą godzine ;) Nawet jak masz kataklizm w domu to dasz radę ;)

Awatar użytkownika
Larisa
nakręcony
Posty: 679

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#19

Postautor: Larisa » 04 lis 2017, 10:25

Liseł pisze:Nie oglądałem czarnego lustra ale wątpię by tam w pierwszym sezonie zabili jakiegoś neda.
A tak ogólnie to got i x files to dwa najlepsze seriale w historii tv.


Skuś się. W Czarnym lustrze nie trzeba się trzymać kolejności. Można skakać po dowolnych epizodach z dowolnych sezonów, bo każdy jest o czymś innym. Właściwie ja tak oglądałam i do tej pory nie wiem, czy obejrzałam wszystkie, ale chyba nie :).

Awatar użytkownika
Hornet
zakręcony
Posty: 469

Re: Głosowanie Klub Filmowy - odcinek 5

#20

Postautor: Hornet » 04 lis 2017, 11:51

Larisa pisze:
Niestety tak to jest z komediami, raczej rzadko bawią. Ale akurat "Nieracjonalny mężczyzna" jest jest miksem komedii i dramatu. Spodziewajmy się dramatu, czyli życiowych treści pokazanych w sposób nieprzytłaczający ;)
Zresztą i tak już Popcio krzywo patrzy na propozycje, gdybym jeszcze nie wybrała różnych gatunków to ban :lol:

A tak odnośnie samej propozycji. Ciekawa wydaje się tematyka, podoba mi się obsada. Phoenix jest dobrym aktorem, najbardziej utkwił mi w pamięci z filmu "Ona". Emma Stone ma tyle uroku, że talentu nie musi jej zbywać, przyjemnością jest samo patrzenie na nią. Do tego Woody Allen. Na szczęście tu tylko jako reżyser ;P
Przyznaję, nie przepadam za nim, a już w ogóle jako aktorem. Tu darował widzom swój wizerunek, a reżysersko jest ciekawy. Chętnie sprawdziłabym co to takiego tym razem wymyślił?

Przepraszam, że tak krótko, ale pykam w telefonik, zupełnie jak Tinky Winky. ;)

Ach, nie dyskwalifikuję tego filmu, ale mam dystans tragika. :D

Tak, utkwił w pamięci rolą w Her, ale był też świetny w Zatrutym piórze czy Spacerze po linie.

Emmy nie cierpię...
Amicum proba, probatum ama


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika