Głosowanie KF - odcinek 7

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

głosujemy

Czas głosowania minął 04 gru 2017, 21:42

Noc - http://www.filmweb.pl/film/Noc-1961-33488
1
17%
Nieznajoma- http://www.filmweb.pl/Nieznajoma
2
33%
Melancholia- http://www.filmweb.pl/film/Melancholia-2011-547745
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#161

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 00:09

Wątpię, przez większość czasu staram się im nie wadzić, po prostu kilka razy dziennie zareaguję, bo tacy ludzie niszczą ten kraj. Zresztą jak ktoś jest miły, to po nim nie jadę nawet w żartach.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#162

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 00:14

Zaraz się okaże, że jedyną normalną osobą jest facet z kotem czy tam przedziałkiem na czole, który wszędzie widzi masoński spisek.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#163

Postautor: Suchy Wilk » 06 gru 2017, 08:18

A nie, jak tylko kilka razy dziennie, to spoko.

p.s. Przedziałek to powinieneś se zrobić między brwiami.
p.s.2. I kurna, nie wszędzie, czego ja was od tylu lat uczę? - https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#164

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 09:15

Suchy Wilk pisze:A nie, jak tylko kilka razy dziennie, to spoko.

p.s. Przedziałek to powinieneś se zrobić między brwiami.
p.s.2. I kurna, nie wszędzie, czego ja was od tylu lat uczę? - https://images-na.ssl-images-amazon.com ... L1500_.jpg

Morda szmato.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#165

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 10:54

Sorry, zapomniałem że nie jestem na inne.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#166

Postautor: Vesper Lynd » 06 gru 2017, 16:33

Powiem wam, że z tego co zauważyłam wśród znajomych bliższych i dalszych przez te wszystkie lata, to wszyscy biorą to samo, tylko kobiety na legalu idą do psychiatry, który im przepisuje psychotropy, a faceci kupują na nielegalu amfetaminę, która ma to samo działanie co prozac, ale już facet nie czuje się jak neurotyk biorąc to xD
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4578

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#167

Postautor: Liseł » 06 gru 2017, 16:54

Vesper Lynd pisze:Powiem wam, że z tego co zauważyłam wśród znajomych bliższych i dalszych przez te wszystkie lata, to wszyscy biorą to samo, tylko kobiety na legalu idą do psychiatry, który im przepisuje psychotropy, a faceci kupują na nielegalu amfetaminę, która ma to samo działanie co prozac, ale już facet nie czuje się jak neurotyk biorąc to xD

Podobno że od wieloletniego zażywania amfy dostaje się problemów z trzymaniem moczu.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#168

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 17:14

Vesper Lynd pisze:Powiem wam, że z tego co zauważyłam wśród znajomych bliższych i dalszych przez te wszystkie lata, to wszyscy biorą to samo, tylko kobiety na legalu idą do psychiatry, który im przepisuje psychotropy, a faceci kupują na nielegalu amfetaminę, która ma to samo działanie co prozac, ale już facet nie czuje się jak neurotyk biorąc to xD

Mozesz nawet mieszać leki z amfetamina, zas mi tu się zarzuca socjopatie, chociaż po prostu Grażyny i karyny mówią na mnie doktor house, ale i tak nic nie przebije Magdaleny nie Heriotzy. Magdalena - te paragony mnie motzno zdziwiły, to musi być naprawdę dziwne, Heriotza ,- urządza swojemu kawalerowi sceny zazdrości o piosenkę. Czyli są dziwniejsze przypadki.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#169

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 17:36

Co do samobojstwa, sporo o tym myślę, bo nie widzę sensu dalej żyć. Ale mam już bilety kupione na wrzesień, więc muszę żyć, bo się , zmarnują. Po prostu po co żyć, skoro można iść spac i się nie obudzić. Tylko że nie jest łatwo się zabić, więc tylko sobie dywaguje. Chociaż tyle mówiłem o samobójstwie, chociaż bardziej jako czarny humor, że jak przestałem to dopiero zaczęli się martwić.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#170

Postautor: Vesper Lynd » 06 gru 2017, 17:37

Zaś coś przeoczyłam. Gdzie jest to o paragonach i piosence?

Ja niestety mam identycznie jak ty z tym ironizowaniem i mówieniem prawdy prosto w oczy, chociaż za każdym razem jak idę do nowej pracy to sobie obiecuję, że tym razem na 100% nie będę się odzywała, będę milczała, żeby zachować dobre stosunki z ludźmi.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#171

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 17:43

Ciezko się dokopać będzie do ich postów. Po prostu pierwszy miesiąc na tillwebie, więc sporo spamuje, wybaczcie.

Dzisiaj też miałem być spokojny, ale pół godziny nie wytrzymałem i byłem czerwony jak balon, podobna żyła mi wyskoczyła na czele. Ciekawe czy w prawdziwych korpo jest inaczej, bo tutaj to naprawdę relacje jak w gimnazjum.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#172

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 17:47

Ale i tak szacunek dla moderacji na tillwebie, na fw modów zawsze dopada syndrom Stanisława anioła z alternatyw. jestem kimś kur wa jestem kimś, mam pracę w korpo i moda na filmwebie, zaraz pokasuje ci posty, bo miałem zly dzień i jestem podnóżkiem planktonow. Taki ich wygląd.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#173

Postautor: Vesper Lynd » 06 gru 2017, 17:58

No to polecam klasykę prozac i xanax, pierwszy na myśli samobójcze, a drugi na uspokojenie. Brałam xanax jak pracowałam w ZPR-ach, bo moją ulubioną fantazją było jak wpadam do salonu z kałachem w ręce i rozpier.dalam wszystkich w drobny mak. Xanax jest rewelacyjny, ale uzależnia, w każdym razie teraz jest mnóstwo zamienników, które nie uzależniają, ale też nie działają natychmiast.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#174

Postautor: Vesper Lynd » 06 gru 2017, 18:02

Znalazłam o paragonach. Tak, Magdalena ma podobnie jak ja bardzo neurotyczną osobowość.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#175

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 18:41

To znaczy ja po prostu nie widzę sensu życia jako takiego, nawet nie chodzi o mnie. Tutaj leki nie pomogą. Po prostu mam gonitwę myśli, martwię się o braci starych ze pracodawca umrze i znowu będę musiał płacić pełen żyd, boję się że zus padnie. Boję się też globalizacji i postepu cywilizacyjnego, który jest konsumowany w wielkich metropoliach i spycha prowincje na margines. i tak tych myśli mam mniej niż kiedyś. Dlatego zostałem komikiem i od 10 lat może ze dwa razy z kimś na poważnie pogadałem.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#176

Postautor: Vesper Lynd » 06 gru 2017, 18:51

Jak weźmiesz psychotropy to gonitwa myśli, zmartwienia i lęki znikają od razu, to masz jak w banku. Ale wydaje mi się, że również stłumiona zostaje wyobraźnia i ekspresja, dlatego twój talent komiczny mógłby zaniknąć. Till2k wiele by na tym stracił.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#177

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 18:52

Moja ciocia się powiesiła, a jako jedyny coś przeczuwałem. Po prostu jak powiedziałem że nie chce jeść, to nie wnikała, a zawsze natarczywa była i trzeba było jeść jak nałożyła z jak jakaś babcia.
Zawsze fantazjuje że odcinam pasek od szlafroka i zostaje bohaterem. Ale w snach było że ja odciąłem i została moze nie warzywem, ale nie była wdzięczna za odcięcie.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#178

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 19:06

Nie wyobrażam sobie dnia bez leku o Polskę albo emeryturę starych. Albo o wymieranie białej populacji. Chociaż moja największa bolączką jest kredyt i widmo bezdomności. Dlatego zawsze daje jedzenie bezdomnym albo ciepłe napoje. Już mnie kojarzą bezdomni nawet, muszę zakładać kaptur w okolicy dworca, bo jednak godności to oni nie maja za grosz.
Jest może dwóch bezdomnych na poziomie, reszta to lewactwo jak z tego kawalu o bezdomnym i edukacji syna jakiegoś dobroczyńcy jego kosztem. Chociaż im się nie dziwię, bo nawet bezdomny ma prawo do człowieczeństwa. Serio, czuję się jak jakaś matka Teresa z Kalisza albo Franciszek myjący stopy brudnym afroamerykanom jak im kupuje herbate na dworcu. I jeszcze je bany specjalnie się lansuje przy ludziach których to widzą, żeby widzieli jaki jestem miły.
To jest wszystko moje brzemię niestety.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#179

Postautor: Bulcyngier » 06 gru 2017, 19:10

Chociaż może faktycznie powinienem przynajmniej amfetamine wziąć. Wtedy nie wychodzę na ciotę, a przynajmniej nie odwalam szopki z bezdomnymi, bo to w sumie dobroczynność dla siebie, żeby myśleć sobie jaki to wspaniały jestem. Dobra wracam do pisania o pluciu do dupy, bo za dużo tego..zresztą i tak jestem tylko trolem

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#180

Postautor: Vesper Lynd » 06 gru 2017, 19:41

Ja ostatnio dałam bezdomnym takie duże poduszki, bo wymieniałam na nowe, to znaczy tak naprawdę to dałam je kotkom, ale bezdomni sobie wzięli.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika