Głosowanie KF - odcinek 7

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

głosujemy

Czas głosowania minął 04 gru 2017, 21:42

Noc - http://www.filmweb.pl/film/Noc-1961-33488
1
17%
Nieznajoma- http://www.filmweb.pl/Nieznajoma
2
33%
Melancholia- http://www.filmweb.pl/film/Melancholia-2011-547745
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#141

Postautor: Heriotza » 05 gru 2017, 20:59

Depresja to taka sama wymyślona choroba jak pms. Jak się komuś nie chce wstać do roboty, to mówi, że ma depresję. W lepszym wypadku tylko prokrastynuje.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#142

Postautor: Suchy Wilk » 05 gru 2017, 20:59

na filmach z tamtej dekady się znam, dopiero w tej przestałem oglądać.

Na filmy o psychice o psychice i psycholstwach trzeba mieć fazę, ja aktualnie zupełnie nie mam, za dużo się kυrwa ostatnio zderzam z twardą realnością, dlatego nie mam ochoty na jakieś Melancholie.
W ogóle to jako człek prosty z filmów o psycholstwach lubię "Heavenly Creatures", bo o młodocianych lesbach.


http://www.filmweb.pl/film/Sybil-1976-167780
http://www.filmweb.pl/film/Sybil-2007-314739
Ostatnio zmieniony 05 gru 2017, 21:04 przez Suchy Wilk, łącznie zmieniany 2 razy.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#143

Postautor: Heriotza » 05 gru 2017, 21:03

Ale jak należysz do klubu to nie ma, że nie masz ochoty, Zaciśnij zęby, podziel na cztery części i obejrzyj i coś napisz. Ja też nieraz się zmuszałam do obejrzenia i wszystkie klubowe widziałam.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#144

Postautor: Suchy Wilk » 05 gru 2017, 21:04

Heriotza pisze:Depresja to taka sama wymyślona choroba jak pms. Jak się komuś nie chce wstać do roboty, to mówi, że ma depresję. W lepszym wypadku tylko prokrastynuje.

i jak dysgrafia, jak się leniom uczyć nie chce.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#145

Postautor: Heriotza » 05 gru 2017, 21:07

Szczególnie kiedy teraz podkreśla wężykiem jak źle napiszesz.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#146

Postautor: Suchy Wilk » 05 gru 2017, 21:12

kiedyś Gołas musiał ręcznie wężykiem.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#147

Postautor: Rara_Avis » 05 gru 2017, 21:37

Spoiler:
Obrazek
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#148

Postautor: Rara_Avis » 05 gru 2017, 21:38

obejrzysz Melancholię,a ja poczytam Zydla...
Horczyczku :mrgreen:
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#149

Postautor: Rara_Avis » 05 gru 2017, 21:44

Vesper Lynd pisze:
Rara_Avis pisze:jestes typowa śląska dziewczyna..nie dopuszczasz globusa i innych fanaberii..;pp

Nic dziwnego, że tylu facetów popełnia samobójstwo jak nikt nie wierzy w depresję, nawet im do głowy nie przyjdzie udać się do psychiatry po leki. Jak mąż Heriotzy wpadnie w depresję to ona mu powie: "Weź się w garść, ciulu. Ty żech je ofiara, od razu widać żeś gorol"


facetom z reguły odpierdala
mąż Heriotzy przy niej nie zginie,to szwarno frela,bydzie spolegliwo w wyrze i na gymbie,ino chop do chałpy po szychcie wracoł a za innymi babami nie spozieroł i na polityce sie znoł, tedy nie bydzie o śmiertce myśloł tylko o cztyrytysiące pińcet plus :mrgreen:
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#150

Postautor: Suchy Wilk » 05 gru 2017, 22:09

Rara_Avis pisze:obejrzysz Melancholię,a ja poczytam Zydla...
Horczyczku :mrgreen:

Trzymam za ... język, Horpyno.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#151

Postautor: Rara_Avis » 05 gru 2017, 22:11

Suchy Wilk pisze:
Rara_Avis pisze:obejrzysz Melancholię,a ja poczytam Zydla...
Horczyczku :mrgreen:

Trzymam za ... język, Horpyno.


Spoiler:
Obrazek
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#152

Postautor: Cham Solo » 05 gru 2017, 22:12

Suchy Wilk pisze:na filmach z tamtej dekady się znam, dopiero w tej przestałem oglądać.

Na filmy o psychice o psychice i psycholstwach trzeba mieć fazę, ja aktualnie zupełnie nie mam, za dużo się kυrwa ostatnio zderzam z twardą realnością, dlatego nie mam ochoty na jakieś Melancholie.
W ogóle to jako człek prosty z filmów o psycholstwach lubię "Heavenly Creatures", bo o młodocianych lesbach.


http://www.filmweb.pl/film/Sybil-1976-167780
http://www.filmweb.pl/film/Sybil-2007-314739


musisz brać psychotropy jak Vesper. wtedy będziesz wesoły, nie będziesz wszędzie widział spisków i wrzucisz "avatara" do ulubionych.
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#153

Postautor: Suchy Wilk » 05 gru 2017, 22:27

To ile ty tego musisz brać - jesteś takim bluepilled, że ci już prawie niebieski ogon wyrósł.

Nie da się pewnych rzeczy nie widzieć - po prostu bym się nimi nie przejmował. Yebnie to yebnie, po co drążyć.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#154

Postautor: Rara_Avis » 05 gru 2017, 22:31

Cham Solo pisze:
Suchy Wilk pisze:na filmach z tamtej dekady się znam, dopiero w tej przestałem oglądać.

Na filmy o psychice o psychice i psycholstwach trzeba mieć fazę, ja aktualnie zupełnie nie mam, za dużo się kυrwa ostatnio zderzam z twardą realnością, dlatego nie mam ochoty na jakieś Melancholie.
W ogóle to jako człek prosty z filmów o psycholstwach lubię "Heavenly Creatures", bo o młodocianych lesbach.


http://www.filmweb.pl/film/Sybil-1976-167780
http://www.filmweb.pl/film/Sybil-2007-314739


musisz brać psychotropy jak Vesper. wtedy będziesz wesoły, nie będziesz wszędzie widział spisków i wrzucisz "avatara" do ulubionych.



Avatar to taka Melanchoilia dla ubogich duchem :mrgreen:
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#155

Postautor: Suchy Wilk » 05 gru 2017, 22:32

Rara_Avis pisze:
Suchy Wilk pisze:
Rara_Avis pisze:obejrzysz Melancholię,a ja poczytam Zydla...
Horczyczku :mrgreen:

Trzymam za ... język, Horpyno.

Spoiler:
Obrazek

Nie klnij :mrgreen:

Jest też zespół Horpyna https://www.youtube.com/watch?v=kejqpcPWBA8
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#156

Postautor: Rara_Avis » 05 gru 2017, 22:42

Suchy Wilk pisze:
Rara_Avis pisze:
Suchy Wilk pisze:
Trzymam za ... język, Horpyno.

Spoiler:
Obrazek

Nie klnij :mrgreen:

Jest też zespół Horpyna https://www.youtube.com/watch?v=kejqpcPWBA8


Huku! huku!doigrasz sie stary zbuku :mrgreen:

a tam w srodku chyba Ela zapendowska;p
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Cham Solo
nakręcony
Posty: 3028

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#157

Postautor: Cham Solo » 05 gru 2017, 23:15

Suchy Wilk pisze:To ile ty tego musisz brać - jesteś takim bluepilled, że ci już prawie niebieski ogon wyrósł.

Nie da się pewnych rzeczy nie widzieć - po prostu bym się nimi nie przejmował. Yebnie to yebnie, po co drążyć.


ja jestem człowiekiem pogodnym z natury. nawet trochę mnie zszokowaliście z tymi waszymi lękami, prozacami itd, ale w sumie i'm not judging...
Magia Gwiezdnej Entropii.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#158

Postautor: Bulcyngier » 05 gru 2017, 23:30

Vesper Lynd pisze:Jedynie Morszyk był wyjątkiem, żegnał się z forum jak się żenił, żegnał się z forum jak żona zaszła w ciążę, żegnał się z forum jak dziecko się urodziło, żegnał się z forum jak dziecko szło do komunii, ale zawsze wracał, dopiero jak zaczęli go banować co 15 minut, poddał się i odszedł.

Co do psychotropów są spoko, jak weźmiesz je w upalny słoneczny dzień to pojawiają się euforyczne stany, w każdym razie Polacy ogólnie boją się leków i demonizują ich działanie, dziś koleżanka z pracy siedząca w pobliżu, cały dzień mi truła, że ją głowa boli, jak jej mówiłam weź tabletkę, to zmieniała temat, za chwilę dalej truje, w końcu mówię jej, kuźwa pójdę ci do tej apteki jak nie masz, a ona "ale ja nie biorę tabletek", ja "dlaczego?", "bo są szkodliwe", ja mówię "ból jest o wiele bardziej szkodliwy dla organizmu niż tabletka", a ona "nie, nie, tabletka jest szkodliwa". Ona zresztą ciągle wygląda jak z krzyża zdjęta, nic dziwnego, jak nawet ibuprofenu nie bierze, to może mieć różne stany zapalne, z którymi organizm już sam sobie nie radzi.

Polska należy do grupy największych odbiorców leków, nawet przy kasach sklepowych są jakieś tabletki. Nie będę brał jakichś śmiesznych tabletek, nawet na Melancholię mnie nie namówisz, chociaż przez to, że nie oglądałem nie rozumiem teraz 80% postów Heriotzy, wcześniej tylko połowy.
W ostatnio zarejestrowanych jest dor, ciekawe czy to Korszyk.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#159

Postautor: Bulcyngier » 05 gru 2017, 23:51

Bulcyngier pisze:
Vesper Lynd pisze:Jedynie Morszyk był wyjątkiem, żegnał się z forum jak się żenił, żegnał się z forum jak żona zaszła w ciążę, żegnał się z forum jak dziecko się urodziło, żegnał się z forum jak dziecko szło do komunii, ale zawsze wracał, dopiero jak zaczęli go banować co 15 minut, poddał się i odszedł.

Co do psychotropów są spoko, jak weźmiesz je w upalny słoneczny dzień to pojawiają się euforyczne stany, w każdym razie Polacy ogólnie boją się leków i demonizują ich działanie, dziś koleżanka z pracy siedząca w pobliżu, cały dzień mi truła, że ją głowa boli, jak jej mówiłam weź tabletkę, to zmieniała temat, za chwilę dalej truje, w końcu mówię jej, kuźwa pójdę ci do tej apteki jak nie masz, a ona "ale ja nie biorę tabletek", ja "dlaczego?", "bo są szkodliwe", ja mówię "ból jest o wiele bardziej szkodliwy dla organizmu niż tabletka", a ona "nie, nie, tabletka jest szkodliwa". Ona zresztą ciągle wygląda jak z krzyża zdjęta, nic dziwnego, jak nawet ibuprofenu nie bierze, to może mieć różne stany zapalne, z którymi organizm już sam sobie nie radzi.

Polska należy do grupy największych odbiorców leków, nawet przy kasach sklepowych są jakieś tabletki. Nie będę brał jakichś śmiesznych tabletek, nawet na Melancholię mnie nie namówisz, chociaż przez to, że nie oglądałem nie rozumiem teraz 80% postów Heriotzy, wcześniej tylko połowy.
W ostatnio zarejestrowanych jest dor, ciekawe czy to Korszyk.


Chociaż stara mówi, że powinienem się leczyć, bo odkąd łączę etat z mini działalnością gospodarczą to po prostu okazało się, że nie jestem spoko. Kiedyś myślałem, że jestem do rany przyłóż, jestem najsympatyczniejszą osobą w Polsce, a tutaj okazuje się, że dla męskiej części firmy jestem najmniej lubianym pracownikiem, chociaż gościówy mnie lubią. Pewnie dlatego, że nie jestem fanem równouprawnienia i faktycznie traktuję je ulgowo, zresztą po co mam z nimi walczyć.
Jakaś ciota nawet powiedziała, że go mobbinguję i bullinguję, chociaż nie jestem jego szefem, bo nie jestem faktycznie, niczyim szefem nie jestem. Ale dla tych ludzi każde słowa prawdy i ironii to bycie wrednym, zwłaszcza jak po nich jadę. Po prostu jak słyszę januszowskie teksty typu kiedyś to było, kraaaa kraa kiedyś to było, to muszę po takim kolesiu pojechać, a potem on udaje że mnie nie widzi. A powiedziałem mu po prostu - przecież ty jesteś wrakiem człowieka, przez to masz właśnie problemy z chodzeniem. Koleś po prostu przeszkadzał mi w trakcie pisania analizy na smartfonie, coś tam piepszył o tym, że kiedyś nie było smartfonów i z dumą mówił o pracy 14 godzin na dobę. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że oni w głębi duszy wiedzą, że mówię prawdę na ich temat. I tak mnie nikt nie zwolni, bo nie jest łatwo znaleźć kogoś na moje miejsce, a poza tym wyzywam ich na poziomie. Trochę enigmatycznie piszę, w obawie o stalk. Nie wiem, chyba naprawdę powinienem się leczyć, bo chodzę do tej roboty z uśmiechem na ustach, bo wiem że po kimś ironicznie pojadę albo "zmobinguję".

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#160

Postautor: Suchy Wilk » 06 gru 2017, 00:06

zwykła socjopatia (dawniej wiązana z psychopatią, obecnie bardzo wyodrębniona, najprawdopodobniej niesłusznie) - tego się w zasadzie nie da leczyć, można tylko nauczyć maskować.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika