Głosowanie KF - odcinek 7

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda

głosujemy

Czas głosowania minął 04 gru 2017, 21:42

Noc - http://www.filmweb.pl/film/Noc-1961-33488
1
17%
Nieznajoma- http://www.filmweb.pl/Nieznajoma
2
33%
Melancholia- http://www.filmweb.pl/film/Melancholia-2011-547745
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#61

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 00:55

Ale nie chodzi o Bartosiaków, Atorów i inne gwiazdy youtuba.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#62

Postautor: Suchy Wilk » 03 gru 2017, 01:04

Aha, bo już się bałem, że śmieje się z filmików gimbazy.

Ziemkiewicz i dziwki? To pasuje do siebie jak Popej i regulamin.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#63

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 01:10

Larii to bardziej Woody Allen i kabarety z lat czterdziestych.

http://www.pomponik.pl/plotki/news-rafa ... Id,2471324 a jednak

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#64

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 01:10

Sam chciałem iść na dziwki, zresztą jak łaziłem po mieście samemu to nawet zagadywały, trochę mi to schlebiało nie powiem. ale potem miałbym moralniaki jakieś, wyszukiwałbym u siebie objawów aids, itp. więc sobie darowałem.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#65

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 01:14

Larii to Obrazek

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#66

Postautor: Heriotza » 03 gru 2017, 21:02

Obejrzał już ktoś?
Spoiler:
Ziemia jest zła. Nie musimy po niej rozpaczać. mówi laska, która nie ma nic do stracenia, bo spieprzyła życie sobie, zakochanemu w niej mężczyźnie i jest utrapieniem dla swojej siostry i jej rodziny. Laska, która rozpacza, że pieczeń smakuje popiołem, ale cieszy się z powodu zagłady planety. Mam zasrane życie, to sobie umrę i nawet fajnie, że wszyscy sobie umrą. Jak ona mnie wk... Nie zmienia mojego nastawienia nawet kiedy pod koniec filmu robi tę magiczną grotę. Ładne obrazki. Pięknie wykadrowane. Dużo ładnych obrazków pięknie wykadrowanych. Zagłada jest piękna. Estera z tego Triera
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#67

Postautor: Rara_Avis » 03 gru 2017, 21:34

Heriotza pisze:Obejrzał już ktoś?
Spoiler:
Ziemia jest zła. Nie musimy po niej rozpaczać. mówi laska, która nie ma nic do stracenia, bo spieprzyła życie sobie, zakochanemu w niej mężczyźnie i jest utrapieniem dla swojej siostry i jej rodziny. Laska, która rozpacza, że pieczeń smakuje popiołem, ale cieszy się z powodu zagłady planety. Mam zasrane życie, to sobie umrę i nawet fajnie, że wszyscy sobie umrą. Jak ona mnie wk... Nie zmienia mojego nastawienia nawet kiedy pod koniec filmu robi tę magiczną grotę. Ładne obrazki. Pięknie wykadrowane. Dużo ładnych obrazków pięknie wykadrowanych. Zagłada jest piękna. Estera z tego Triera


przypomnij mi do kiedy ogladamy??do przyszłeg otygodnia?!!!

nie wyczuwasz,że ona ma doła...?..właśnie depresja ma czasami takie głupie oblicze...wytchnienie w zagładzie,która może zabic rozpacz
mnie najbardziej wku*wiła postawa szwagra, prawie fizycznie zabolała,nie byłam w stanie mu wybaczyć. Głownej bohaterce darowałam dużo szybciej...ludzie z powaznymi problemami emocjonalnymi mają psychikę jak sitko...ostatecznie po wczuciu się w jej sytuację podązyłam jej demonami i pokochałam ją.
Piękny film,oglądając czujesz się niesamowicie samotnym intruzem na Ziemi i zdajesz sprawę,że tak to naprawdę jest...nawet teraz nie jestem w stanie opanowac łez;)
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#68

Postautor: Rara_Avis » 03 gru 2017, 21:35

Bulcyngier pisze:Larii to Obrazek



to teraz heriotza,a potem ja (tylko wybieraj tez ładniutkie,jak Larii wybrałeś) :mrgreen:
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#69

Postautor: Heriotza » 03 gru 2017, 21:47

Rara_Avis pisze:
przypomnij mi do kiedy ogladamy??do przyszłeg otygodnia?!!!

nie wyczuwasz,że ona ma doła...?..właśnie depresja ma czasami takie głupie oblicze...wytchnienie w zagładzie,która może zabic rozpacz
mnie najbardziej wku*wiła postawa szwagra, prawie fizycznie zabolała,nie byłam w stanie mu wybaczyć. Głownej bohaterce darowałam dużo szybciej...ludzie z powaznymi problemami emocjonalnymi mają psychikę jak sitko...ostatecznie po wczuciu się w jej sytuację podązyłam jej demonami i pokochałam ją.
Piękny film,oglądając czujesz się niesamowicie samotnym intruzem na Ziemi i zdajesz sprawę,że tak to naprawdę jest...nawet teraz nie jestem w stanie opanowac łez;)


Depresja sresja. Może ma depresję albo melancholię albo globusa. Nawet trochę mi się kojarzy z tą Korczyńską z Nad Niemnem. Też mnie wku...wiała. Z czego ma tą depresję?
Spoiler:
Z tego że miała zasrane dzieciństwo? Ojca lowelasa i słabego klauna? Matkę mizoginkę? Jej siostra też miała, a jest jest zupełnym przeciwieństwem. Są jak dzień i noc, nawet z wyglądu, jedna blond, druga czarna.


Możemy oglądać do przyszłego tygodnia. Se o tej Ukraince jeszcze obejrzę.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#70

Postautor: Rara_Avis » 03 gru 2017, 22:04

Depresja sresja. Może ma depresję albo melancholię albo globusa. Nawet trochę mi się kojarzy z tą Korczyńską z Nad Niemnem. Też mnie wku...wiała. Z czego ma tą depresję?
Spoiler:
Z tego że miała zasrane dzieciństwo? Ojca lowelasa i słabego klauna? Matkę mizoginkę? Jej siostra też miała, a jest jest zupełnym przeciwieństwem. Są jak dzień i noc, nawet z wyglądu, jedna blond, druga czarna.


Możemy oglądać do przyszłego tygodnia. Se o tej Ukraince jeszcze obejrzę.[/quote]


jestes typowa śląska dziewczyna..nie dopuszczasz globusa i innych fanaberii..;pp
ale tak własnie to działa...znałam kilka osób z depresją i każda z pozoru nie miała najmniejszego powodu,by na nią zapaść lub powody wydawały sie błahe..o ile dobrze zdiagnozowałam chorobę gł.bohaterki to rzeczywiście film nie musi wyjaśniac skąd sie wzięła przypadłośc,jaka jest jej geneza...z filmu niewiele wynika(obejrze w tym tyg),ale każdy człowiek ma swój prywatny próg depresyjny...podejrzewam,że masz bardzo wysoki:)
siostra była inna...mąż siostry jeszcze całkiem inny....
główna bohaterka jak noc, siostra jak dzień...z wyglądu odwrotnie...ale sa podobieństwa,bo obie w obliczu śmierci zachowują się tak samo,chcą być razem

tak..o Ukraińce juz obejzrałam
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#71

Postautor: Heriotza » 03 gru 2017, 22:17

Spoiler:
Nie wiem, nie znam się na depresji. Najbardziej mi było żal pana młodego. Fajny był i taki zakochany.
Ziemię dla nich znalazł z jabłkami. A ona mu takie świństwo. A niech ma depresję i raka nawet i niech zdycha szmata
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#72

Postautor: Rara_Avis » 03 gru 2017, 22:25

Heriotza pisze:
Spoiler:
Nie wiem, nie znam się na depresji. Najbardziej mi było żal pana młodego. Fajny był i taki zakochany.
Ziemię dla nich znalazł z jabłkami. A ona mu takie świństwo. A niech ma depresję i raka nawet i niech zdycha szmata


że tez zapomniałam o panu młodym...
nie zrobiłam tego celowo,naprawdę...
pewnie myślisz,że jestem całkiem bezduszną feminą...
a może to był jakiś dziwny gościu,który wykorzystał jej chorobę,żeby sie z nią ohajtać...
nie wiem...sama często spontanicznie podsumowywuję ludzi..w przypadku tego filmu zdało mi sie logiczne,że dziewczyna nie działa całkiem rozumowo i chyba temu wpakowałam ją w depresje..nic innego mi nie przyszło do głowy...ale moze jak obejrzę niebawem,t ootworzą mi sie oczy...moze miałam wtedy zespół napięć;D
ale pamiętam jakie miałam perfumy,jak ogladałam dobre kilka lat temu...taki smrodek z wstylu currary...wielce oddziaływujący na skronie zapach vicki thiel Sirene..mam go nadal bardzo dużo,bo kojarzy mi sie z Melanacholią i nie bardzo daje się używac...
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#73

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 22:27

Rara_Avis pisze:to teraz heriotza,a potem ja (tylko wybieraj tez ładniutkie,jak Larii wybrałeś) :mrgreen:

Heriotza to Obrazek

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#74

Postautor: Rara_Avis » 03 gru 2017, 22:31

Bulcyngier pisze:
Rara_Avis pisze:to teraz heriotza,a potem ja (tylko wybieraj tez ładniutkie,jak Larii wybrałeś) :mrgreen:

Heriotza to Obrazek



może z charakteru..a ten mają obie ładny...
ale teraz taka wiesz...żeby zaszpanowac na forum...fajną wybierz,mnie tez nie żałuj(żadna tam Jola Rutowicz!)
:mrgreen:
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#75

Postautor: Heriotza » 03 gru 2017, 22:33

Nie myślę o tobie jak o bezdusznej feminie. Film dobry, można o nim dużo mówić, żeby tylko innym się chciało.
Spoiler:
Nie wiem w jakim sensie szwagier cię rozczarował. Był bardzo wyrozumiały w stosunku do Justine. Pewnie dlatego, że to siostra żony, a on kochał żonę. Zrobił jej fajne wesele, żeby była szczęśliwa, zgodził się, żeby zamieszkała z nimi po wyjściu ze szpitala. Był spoko.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#76

Postautor: Heriotza » 03 gru 2017, 22:35

Bulcy - dobry wybór, podoba mi się.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#77

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 22:40

Rara_Avis pisze:.

Rara to Larna Morello. Obrazek

nie jest za bardzo fotogeniczna, ale to spoko postać.

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#78

Postautor: Heriotza » 03 gru 2017, 22:41

Nie miała szczęścia do mężczyzn. Nie pasuje.
Kuna sogobi kuna yana wakara.

Awatar użytkownika
Rara_Avis
nakręcony
Posty: 3637

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#79

Postautor: Rara_Avis » 03 gru 2017, 22:42

Bulcyngier pisze:
Rara_Avis pisze:.

Rara to Larna Morello. Obrazek

nie jest za bardzo fotogeniczna, ale to spoko postać.



wyglada jak dziwka;ddd

czy to porządna postać??pójde to sprawdzić....;p
Ostatnio zmieniony 03 gru 2017, 22:43 przez Rara_Avis, łącznie zmieniany 1 raz.
venus in fire, mars in fire ... romantic fire, fiery desires

Awatar użytkownika
Bulcyngier
nakręcony
Posty: 635

Re: Głosowanie KF - odcinek 7

#80

Postautor: Bulcyngier » 03 gru 2017, 22:42

Spoko była ta scena w filmie Whiplash, jak Lari jadła pizzę, samego filmu nie oglądałem, tylko ta scena właśnie. Zresztą to jest polska patologia, że pizza na kawałki nie jest popularna. Masz chęć na pizzę? Musisz zamówić całą, ale jak zamówisz małą, to po pierwsze i tak drogo będzie i za dużo nierzadko, a po drugie kawałek będzie mały, a nie duży.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika