Siódma pieczęć 1957

Regulamin forum
AKTUALNE ZASADY KLUBU FILMOWEGO

1. Wyboru filmu dokonujemy spośród trzech propozycji wystawionych przez klubowicza, którego kolejność przysługuje w danym tygodniu.
2. Głosowanie na każdy kolejny seans kończy się w niedzielę o godz 22:00, opiniować i dyskutować o danym filmie można od momentu jego wytypowania, pod warunkiem nie zamieszczania spojlerów.
3. Każda z trojga propozycji powinna przynależeć do innego gatunku filmowego i być nakręcona w innej dekadzie.
4. Do zabawy może przyłączyć się każdy użytkownik forum. Wówczas, w chwili zgłoszenia chęci udziału w zabawie zostaje on ustalony jako kolejna osoba proponująca tytuły.
5. Klubowicz powinien upewnić się, że dostępność tytułów, które chce zaproponować nie ma charakteru wyłącznie życzeniowego.
6. Wstępny skład i kolejność klubowiczów zostaje ustalona podczas pierwszego głosowania, na podstawie kolejności użytkowników głosujących.

Obecna kolejność uczestników:
1. Popcio
2. Hornet
3. Heriotza
4. Suchy Wilk
5. Larisa
6. Kinga
7. MMagda
Awatar użytkownika
Raedwald
nakręcony
Posty: 3215

Siódma pieczęć 1957

#1

Postautor: Raedwald » 17 gru 2018, 18:50

To mój ukochany film. Ma ktoś jakieś refleksje związane z tym dziełem ? Bo wedle obrazu nawet Śmierć (Odebrana rewelacyjnie, to jedna z ikon kina) nie zna ostatecznego przeznaczenia osób które Śmierć zabiera.
Ni korowy, ni swini
Tolko Stalin na stini
I pokazujet rukoj
Idi w Polszu za mukoi

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5815

Re: Siódma pieczęć 1957

#2

Postautor: Popcio » 17 gru 2018, 19:10

widziałem ze dwadzieścia lat temu, gdy jeszcze oglądałem filmy dla wyższych rozkmin, a nie dla rozrywki. poza scenografią niewiele z tego pamiętam. taka moja refleksja.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Heriotza
nakręcony
Posty: 3636

Re: Siódma pieczęć 1957

#3

Postautor: Heriotza » 18 gru 2018, 21:38

Najlepiej daj jako propozycję do klubu filmowego i jeszcze info, gdzie to można obejrzeć online.
Kuna sogobi kuna yana wakara.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika