Gdzie oglądać?

... czyli miesiąc egzaltacji jedną z najbardziej plebejskich dyscyplin sportowych.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 284

Gdzie oglądać?

#1

Postautor: admin » 09 cze 2016, 17:43

Wiadomo już, że w odróżnieniu do poprzednich edycji Mistrzostw Europy, tej nie obejrzymy w całości w ogólnodostępnych kanałach telewizji naziemnej.
Komfort spokoju mają abonenci sieci kablowych i platform satelitarnych z wykupionymi pakietami kanałów sportowych polszitu.

Gdzie i za ile oglądać mecze reprezentacji Francji, Anglii, Hiszpanii, Włoch czy innej Albanii w jakości lepszej niż slideshow pirackich streamingów?

opcja 1 - IPLA - 99 zł za dostęp do transmisji na żywo ze wszystkich spotkań turnieju.

propozycje kolejnych opcji mile widziane.

Amerrozzo

Re: Gdzie oglądać?

#2

Postautor: Amerrozzo » 09 cze 2016, 18:15

W przypadku sportu plebejski brzmi jak przymiot. To najprostsze (nie mylić z prostackimi) dyscypliny są najlepsze. Głupie bieganie przyciąga ludzi przed telewizory. Wyszukane bezkontaktowe gry wymagające odpowiedniego sprzętu są nudne. Przeważnie. Zwłaszcza nie rozumiem sportów turowych typu curling.

Też właśnie szukam informacji nt. gdzie i za ile, byle nie dać zarobić jaszczurowi Solorzowi. Pirackie streamy będą okropnie oblegane, ale może dałoby się utworzyć większą bazę takich stron? Zawsze to jakiś wybór.

Chodzi mi tylko o Anglię, bo resztę sobie odpuszczam. Polska jest na TVP, Anglii nie ma nawet jednego meczu w otwartym kanale Jaszczura.

Amerrozzo

Re: Gdzie oglądać?

#3

Postautor: Amerrozzo » 09 cze 2016, 18:59

Liczyłem na odpowiedź, ale chyba nie obejdzie się bez bezpośredniego pytania: możemy tu wrzucać linki do stron oferujących pirackie streamy? A nuż trafi się czasem na dobrą jakość.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 284

Re: Gdzie oglądać?

#4

Postautor: admin » 09 cze 2016, 19:20

Amerrozzo pisze:Liczyłem na odpowiedź, ale chyba nie obejdzie się bez bezpośredniego pytania: możemy tu wrzucać linki do stron oferujących pirackie streamy? A nuż trafi się czasem na dobrą jakość.


Nie, właściciel serwera nie zezwala na linkowanie pirackich streamów. Wszystkie posty z adresami nielegalnych transmisji będą kasowane niezwłocznie po zgłoszeniu.

Amerrozzo

Re: Gdzie oglądać?

#5

Postautor: Amerrozzo » 09 cze 2016, 19:26

Tak sądziłem. A liczyłem na Decepta :)

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Gdzie oglądać?

#6

Postautor: Suchy Wilk » 09 cze 2016, 21:36

To nie jest "plebejska" dyscyplina. To najlepszy sport jaki ludzkość wymyśliła, jednocześnie finezyjny i popularny wśród mas (dzięki swojej szlachetnej prostocie - Koń raz powiedział dobrze: dyscypliny ze skomplikowanym sprzętem lub regułami są bez sensu; ja dodam że również takie, w których pada zbyt wiele punktów: za wyjątkiem tenisa kobiecego szybko staje się to monotonne, albo takie gdzie punkty są różnego rodzaju i wagi, czy też wymagające mierników i wyspecjalizowanych sędziów).

Piłka nożna perfekcyjnie łączy w sobie cztery elementy, decydujące o popularności wśród męskiej części widowni (dlatego nie lubią jej i nie rozumieją pedały oraz nie przepada większość kobiet).
Po pierwsze to wysublimowana gra strategiczna, boiskowe szachy: drużyna dobrze zorganizowana, o wysokiej dyscyplinie taktycznej, może pokonać zespół złożony z zawodników lepszych pod względem talentu i wydolności (na tym poziomie oglądanie, kibicowanie, staje się nawet przyjemniejsze od grania).
Dwa, prostota głównych reguł, rozgrywki i sprzętu, wymienność pozycji i zadań, sprawiająca, że mogą grać w nią miliony dzieciaków na całym świecie bez żadnych szczególnych warunków i byle czym - wystarcza jakakolwiek piłka i zrobienie z czegoś symbolicznych słupków bramki.
Po trzecie element fizyczny, to świetny ogólnorozwojowy sport, do którego na poziomie amatorskim nie potrzeba żadnych konkretnych predyspozycji, każdy może (a i na zawodowym okazuje się, że grać mogą praktycznie wszystkie typy fizyczne, wysoki czy niski, chuderlak i byku, wystarczy pasja i trening).
I cztery: element współpracy grupy na tle indywidualnej rywalizacji, zgrany zespół to coś jak grupa pierwotnych łowców wyruszająca na polowanie, czy drużyna na wojnę - jest trudne fizycznie, lecz na swój sposób przyjemne zadanie do wykonania (mężczyźni są jak wiadomo "zadaniowcami", gdy kobiety są systematycznie pracowite); a przy tym wybija się motyw koniecznej ścisłej współpracy, mimo zawsze i wszędzie obecnych animozji, rywalizacji i hierarchii w grupie.

Nie kojarzę innej dyscypliny, która łączyłaby tak dobrze wszystkie te cztery elementy. Dlatego piłka nożna to cesarzowa sportu (jeśli lekka atletyka jest jego rzekomą królową).
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Gdzie oglądać?

#7

Postautor: Popcio » 09 cze 2016, 21:48

no no, już spokojnie... <głasiu, głasiu>
:lol:
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Gdzie oglądać?

#8

Postautor: Suchy Wilk » 09 cze 2016, 22:09

Odejdź, geju.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Re: Gdzie oglądać?

#9

Postautor: Decepticon » 10 cze 2016, 10:54

Amerrozzo pisze:Tak sądziłem. A liczyłem na Decepta :)

no jak nie wolno to nie wolno, linków nie wolno ale nazwy chyba przejdą ? meczyki24 czy jakoś tak ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Re: Gdzie oglądać?

#10

Postautor: Decepticon » 10 cze 2016, 10:58

admin pisze:
Amerrozzo pisze:Liczyłem na odpowiedź, ale chyba nie obejdzie się bez bezpośredniego pytania: możemy tu wrzucać linki do stron oferujących pirackie streamy? A nuż trafi się czasem na dobrą jakość.


Nie, właściciel serwera nie zezwala na linkowanie pirackich streamów. Wszystkie posty z adresami nielegalnych transmisji będą kasowane niezwłocznie po zgłoszeniu.



eee ? a mój podpis ???? Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Re: Gdzie oglądać?

#11

Postautor: Decepticon » 10 cze 2016, 14:02

Gdzieś mniej więcej poniżej można bedzie obejrzeć legalnie za darmo część meczy/meczów/meczyków

uwaga podaje niepiracki link !!!!
http://sport.tvp.pl/21190678/euro-2016

poza tym to meczyki pl
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Gdzie oglądać?

#12

Postautor: Popcio » 10 cze 2016, 17:25

Po niemiecku z satelity: ARD, ZDF ( z Astry w Full HD, z Hot Birda w SD)

Po angielsku w internecie:
BBC ONE (niestety, tylko dla użytkowników z Brytfanii, lub łączących się przez brytyjskie proxy)
ITV http://www.itv.com - nie wiadomo czy wszystkie mecze.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Gdzie oglądać?

#13

Postautor: Popcio » 14 cze 2016, 18:43

śpieszmy się oglądać mecze tak szybko kodują...
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 05088.html
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Gdzie oglądać?

#14

Postautor: Suchy Wilk » 14 cze 2016, 19:08

Austro-Węgry som w otwartej TV
(Polsat i Polsat Sport)
- niestety zdążyłem dopiero na II połowę.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Gdzie oglądać?

#15

Postautor: Suchy Wilk » 14 cze 2016, 19:20

i od razu 1:0 dla bratanków.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Gdzie oglądać?

#16

Postautor: Popcio » 14 cze 2016, 20:00

2:0
w eliminacjach austriacy wyglądali o niebo lepiej.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Liseł
nakręcony
Posty: 4577

Re: Gdzie oglądać?

#17

Postautor: Liseł » 14 cze 2016, 20:14

Mój znajomy postawił 110 zeta na końcowy triumf polski, przebita fajna.
Knurzy jeździec

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 284

Re: Gdzie oglądać?

#18

Postautor: admin » 14 cze 2016, 20:20

jest mnóstwo szybszych sposobów stracenia 110 zł, ale niewiele równie skutecznych.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Gdzie oglądać?

#19

Postautor: Suchy Wilk » 14 cze 2016, 20:23

Małe Szwaby dostały łomot od bratanków, oby tak jeszcze Duże dostały od ich bratanków... pomarzyć.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Gdzie oglądać?

#20

Postautor: Popcio » 14 cze 2016, 20:38

polski rok upokarzania Niemców w sportach zespołowych już był. następny będzie za jakieś dwa pokolenia.
mi wystarczy porządny remis.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika