Niemcy - Ukraina

... czyli miesiąc egzaltacji jedną z najbardziej plebejskich dyscyplin sportowych.
Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Niemcy - Ukraina

#1

Postautor: Decepticon » 12 cze 2016, 09:56

A więc ważny mecz w naszej grupie (od: A więc, nie zaczyna zdania i dlatego zacząłem). Wehrmaht contra Banderowcy . Stawiam raczej na wehrmaht, mają sprawne ss-odziały, a tymczasem w niebiańskich sotniach brak talentów na miarę bandery.....znaczy się chciałem napisać Szewczenki czy choćby Rebrova. Typując wynik: to głównie niemiaszki będą strzelać do chłopów z widłami więc 3:0.
Obrazek
Obrazek

Amerrozzo

Re: Niemcy - Ukraina

#2

Postautor: Amerrozzo » 12 cze 2016, 10:52

Od "a więc" zaczyna się zdanie jak najbardziej. Bardzo mało jest słów, od których nie wolno zacząć zdania (np. od "się", ale w j. potocznym można; tam zresztą można od wszystkiego). Weź dowolne zdanie wielokrotnie złożone i zamień przecinki na kropki. Jest to dozwolone. W wielu przypadkach sprawisz, że zdanie zacznie się od "więc". Przykład: Suchy to multikonciarz. Więc powinni go zbanować.

Nie no aż tak daleko z polityką i historią wmieszaną do sportu tobym się nie zapędzał. Jacy SS-mani? Zwykłe szkopy. Bardzo ważny dla nas mecz i remis dla nas najgorszy, więc liczę, że faworyci wygrają pewnie, ze 3-1, ale nie potrafię w tym przypadku pewnie wytypować.

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Niemcy - Ukraina

#3

Postautor: Popcio » 12 cze 2016, 11:10

Amerrozzo pisze:Jacy SS-mani? Zwykłe szkopy. .


gdzie nie spojrzeć, sami aryjczycy
Amerrozzo pisze:Bardzo ważny dla nas mecz i remis dla nas najgorszy, więc liczę, że faworyci wygrają pewnie, ze 3-1, ale nie potrafię w tym przypadku pewnie wytypować.

nie lubię takiego gadania, zwłaszcza, że nie rozegraliśmy jeszcze pierwszego spotkania (nie mówiąc już o meczu o wszystko).
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Amerrozzo

Re: Niemcy - Ukraina

#4

Postautor: Amerrozzo » 12 cze 2016, 11:37

A to musimy rozegrać jakieś spotkanie, aby wiedzieć, że remis rywali najsilniejszych zawsze jest najgorszym rozwiązaniem?

To znaczy, inaczej to może wyglądać w ostatniej kolejce, ale teraz, niezależnie od wyniku Polski? Załóżmy, że przegrywamy pierwszy mecz. To ja wolę widzieć też porażkę Ukrainy.

Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Re: Niemcy - Ukraina

#5

Postautor: Decepticon » 12 cze 2016, 17:19

Przegrała już z Rosją kilkanaście razy a kacapscy napastnicy ani razu nie pojawili się pod "bramką" ukrainów. Jedynie jakieś zielone ludziki na chwilę weszły i ukropy dostawały walkower za walkowerem i jeszcze trzycyfrówkę na Krymie.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Niemcy - Ukraina

#6

Postautor: Suchy Wilk » 12 cze 2016, 17:44

Amerrozzo pisze:Przykład: Suchy to multikonciarz. Więc powinni go zbanować.
No pokaż mi te moje multikonta.

Się nie zaczyna zdań, a tym bardziej całej wypowiedzi od "no", "się", ani "a więc", bo to burackie - chyba że dla jaj.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Amerrozzo

Re: Niemcy - Ukraina

#7

Postautor: Amerrozzo » 12 cze 2016, 19:58

Suchy Wilk pisze:
Amerrozzo pisze:Przykład: Suchy to multikonciarz. Więc powinni go zbanować.
No pokaż mi te moje multikonta.

Brawo, autyku, nie rozumiesz, co to znaczy przykład. Podpowiem: treść nie miała tu znaczenia, chodziło tylko o zbudowanie zdania wynikowego.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Niemcy - Ukraina

#8

Postautor: Suchy Wilk » 12 cze 2016, 20:05

To forum źle na ciebie wpływa, masz ostatnio seryjne kłopoty z rozumieniem tekstu pisanego.

Chociaż... w sumie już wcześniej często tak miałeś.
Podpowiem: treść nie miała tu znaczenia, chodziło tylko o zbudowanie zdań rozpoczynających się od "no" i "się".
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Amerrozzo

Re: Niemcy - Ukraina

#9

Postautor: Amerrozzo » 12 cze 2016, 20:10

I jeszcze żałosna próba^ zamaskowania swojego autyzmu a la elaviart połączona z brakiem rozumienia tekstu pisanego (nawet nie odnosiłem się do do tego "no" i "się", więc celowo nie ująłem tej części wypowiedzi w cytacie).

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Niemcy - Ukraina

#10

Postautor: Suchy Wilk » 12 cze 2016, 20:14

^ i jeszcze żałosne pójście w zaparte - cały koń.
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Amerrozzo

Re: Niemcy - Ukraina

#11

Postautor: Amerrozzo » 12 cze 2016, 20:14

Brak słów.

Awatar użytkownika
Vesper Lynd
nakręcony
Posty: 4494

Re: Niemcy - Ukraina

#12

Postautor: Vesper Lynd » 12 cze 2016, 20:25

Suchy Wilk pisze:^ i jeszcze żałosne pójście w zaparte - cały koń.


Na jakiej podstawie uważasz, że to koń? Naprawdę sądzisz, że koń potrafiłby czytać i odpowiadać na Twoje posty pisząc na klawiaturze? Pionki w internecie nie przestają mnie zadziwiać.
właśnie rozpoczyna się Wielkie Wymieranie, a świadomość tego jest ZEROWA.

Awatar użytkownika
Suchy Wilk
nakręcony
Posty: 6360

Re: Niemcy - Ukraina

#13

Postautor: Suchy Wilk » 12 cze 2016, 20:53

^ o właśnie taką eleviartozę u niego widać i jeszcze chce ją innym wmawiać xD
"Trza zrobić ściepę narodową i kupić bombę atomową"
- Bohdan Smoleń

Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Re: Niemcy - Ukraina

#14

Postautor: Decepticon » 12 cze 2016, 21:22

No proszę trochę żartów i już Ci dwaj okładają się torebkami, ściągneło to Vesper stąd wiem że to torebki. A teraz idę szukać transmisji online, legalnej, :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Popcio
nakręcony
Posty: 5820

Re: Niemcy - Ukraina

#15

Postautor: Popcio » 12 cze 2016, 22:41

se tak paczę na tych ukraińców i niemców. jakoś szału nie robią ani jedni ani drudzy. helmuty widać, że fizycznie zajebiście przygotowani, ale chwilami wyglądają, jakby pierwszy raz ze sobą grali.
"opanowaliśmy jeden straszliwy mechanizm, który Polskę niszczył przez poprzednich wiele lat. Mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę"
Jarosław Kaczyński '2022

Awatar użytkownika
Decepticon
nakręcony
Posty: 2437

Re: Niemcy - Ukraina

#16

Postautor: Decepticon » 13 cze 2016, 08:17

No i niezasłużone zwycięstwo Wehrmachtu, chłopy z widłami leżą pokotem.

Wehrmacht- UPA 2:0
Obrazek
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika